Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Asi taky půjde o to, jestli se kupní smlouva odvolává na tu objednávku. Pokud ano, melo by byt dodáno dle objednávky.

Já jsem auto kupoval taky jen na objednávku, bez kupní smlouvy.

Kupní smlouvu nepodepisuj a máš to bez starostí - auto bude vyrobeno, ty přijdeš s objednávkou a zkontroluješ, že je tam vše, co tam být má.

 

"nepodstatné konstrukční změny nebo barevné odchylky" tady je důležité slovo "nepodstatné"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, já taky nikdy nepodepisoval předem kupní smlouvu.....ono možná záleží na formě financování, kde v případě úvěru vlastně není kupní smlouva ale jakási třístranná úvěrová smlouva....a ono závazná objednávka, takovej canc papíru moc "závazný" asi taky nebude kor když po mně třeba ani nechtěli zálohu :)...jinak když má Angel@Devil dodání do 9.8. tak to je presne do konce 32kt....divny....,,,já bych se toho zas tak nebál....pokud nemáš kupní smlouvu tak si žádnou asi ještě nepodepisoval a když ti přijde jiný auto než sis objednal tak to prostě nepodepíšeš:) a 3 měsíce jsou víceméně takový standard :) Klid, dobře to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MartineQ: no ani bych se nedivil, hnal jsem to přes majitele, tak asi dostal čistírnu a teď se třeba "mstí" :D

 

Lukas79:

Ne ne, na závaznou objednávku se to vůbec neodkazuje.

 

Nepodepisuj :D to se lehko řekne, nerad bych pak nějaký tahanice a problémy, to to raději vyřeším hned.

 

Ano , to slovo nepodstatné :D pod tím si může každý vyložit co chce a neukecám to :( uvidíme, počkám na 9.hodinu a pak budu vědět víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto: než napíšeš nějaký inteligentní dotaz, zkus se podívat aspoň do ceníku  :kol-44: , tam najdeš spoustu odpovědí. A to nemluvím o manuálu, ale to už má asi pro tebe moc stránek  :kol-34:

Až se po celozávodce rozhodneš, dej vědět jak - třeba tu bude od tebe aspoň jeden příspěvek k tématu, do té doby nemusíš přispívat do diskuze, zlobit se na tebe nikdo nebude, neboj. 

 

EDIT: V ceníku je napsáno: "Centrální zamykání s dálkovým ovládáním (jeden sklopný klíček), Safe systém" - ACTIVE 4 100 Kč, vyšší výbava (Ambition + Elegance) v ceně... 

Nechápu, že tohle někdo nepochhopil.

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakus79: piš k tématu a věcem kolem rapida,tvé věty o ničem tu nikoho nezajímají a k mé otázce se raději už nevyjadřuj...Třeba mi tu nějaký majitel rapida odpoví na dotaz ke klíčům..k nové Fábii jsem dostal dva vystřelovací..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...