Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Chleidy ty jsi z Moravy? Kuuurva si mi mohl dovest nejake dobre vinko, pac letos se asi k Vam na vychod nedostanu a vinoteka se mu tenci. Ale nejsem Prazak, tak ze odrudu "Pro Prazaky" nebrat! :D

Jinak ja hlasim, ze na benzince taky cekat nebudu, budu jako vzdy cekat jako prvni primo na Krusarne na opozdilce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správně, mám to stejně, kdo prostě chce dorazí. je to stejné jako se třídními srazy, i kdyby se to domlouvalo půl roku dopředu vždy se najdou tací co to okecají, že nepřišli. Ještě omlouvá ty, co musí do práce a nedostanou prostě volno nebo si ho nemohou vzít. jiné případy je omluvenka pouze smrt  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bych rád taky, ale na elektrárnách je to trochu jiné, tady jsou jasně dané termíny a pokud bude nutný dozor prací, tak se z toho nevykroutím... Těžko se budu zpovídat vedoucímu, že nemůžu do práce, když dalších 100 lidí v práci je kvůli srazu... to je prostě realita. Ale jak říkám, je to 50/50 a uvidí se v pátek odpoledne co bude a nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, proto to plánujeme půl roku dopředu, aby si každej volno udělal, nějaké sračičky, jako třeba, že manželka potřebuje jet koupit novou kabelku, nebo že babička dlouho neviděla malého (nebo jako radius, že musí přezout kola), se nepřipouští.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: hele tahle elektrárna není Černobyl, to nevybouchne :D Prostě ráno si tam píchneš příchod, pak hups na sraz a večer se tam stavíš odpíchnou odchod :D

:kol-98:  tak to už chápu, že se ztrácejí letadla, když si na letišti můžete odpíchnout a jít někam jinam  :kol-98:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozor, bez tak já ty dozory ze staveb znám jak to občas funguje, postav tam figurínu s webovkou a máš to.  Tady kecám a nakonec nepřijedu a Clint mi vystřelí mozek z hlavy. 

Já nejsem úplně "jen" dozor, já dozoruju a zajišťuju správnost postupu montáže turbiny, dělam s nima, měřím, pomáhám, papíruju, taková kurva pro všechno a jsem tu sám, nemám kdo by mě střídal, takže proto jsem od Ledna v kuse (skoro pořád) na elektrárně... Ale budu se snažit přijet, už jsem dlouho neviděl nikoho...kromě Oziho na motokárách loni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hošani,

 

nechceme Vám do toho ze vzdálené Moravy mluvit, ale kdyžbyste si dali rychlou kofču a oběd a spanilou opatrnou nezávodivou jízdou po D1 pokračovali směr pravotočivá zatáčka na dálnici před Vídní, tedy z Vašeho pohledu, do obce zvané Brno, tak byste to krásně stihli, tedy v 15 hod. místní vesnický Lucassem organizovaný a focený sraz O III v Brně

 

- místo srazu bývalý fotbalový stadion Zbrojovky, chlouby Československého fotbalu za Lužánkami u Boby centra odkaz - http://mapy.cz/s/9xA2  jen pro zajímavost, stadion byl postaven v letech 1949-1953. V 60. až 70. letech byla postavena nová tribuna, čímž se stadion stal největším v republice s kapacitou 50 000 diváků. a byl mnohokrát vyprodán. Návštěvy kolem 30 000 diváků nebyly výjimkou.Nejvyšší návštěvy byly v sezonách 1979/80 proti Eintrachtu Frankfurt (52 000 diváků), v ročníku 1977/78 proti ASVS Dukla Praha (oficiálně 41 056, reálně přes 45 000 diváků) a v sezoně 1996/97 proti SK Slavia Praha (44 120 diváků).

 

 ... počasí zajištěno! i jedna dívčí posádka s růžovou baby O III ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pozvání, ale je to pro nás opravdu z ruky :D   Leda, že bychom někdy udělali společný sraz na polovině cesty ;)  (Humpolec - Havlíčkův Brod) ;)

 

Ty dáš dohromady "Brňáky" a já "Pražáky" a obě skupiny se sejdou....v předem dohodnutý termín.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...