Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

uf hoši, tak myslím že tudle omluvenku mi uznáte..musím ráno vyzvednout zedníka aby mi pomohl dodělat garáž na moji novou lásku MB1000 :kol-47:  uháním ho už pár týdnů a má čas jen ted, no to mě mrzí!

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho měl včera krásně vysáté i umyté, ale ráno pršelo, takže ihned je celé zablácené (opravdu bílá je pitomá a z nějakého důvodu je dnes mainstream...)

Jelikož jsme dnes jeli v 5, tak už není vysáté, takže v zítra znovu a lépe...

 

Oziku: psal si to, ale už si ten topic zeditoval :-) :kol-41:

 

vyzkoušíme kouřivost z trojky TSI vs TDI :-) ovšem TDI ať je vpravo proti TSI, protože TDI dostane na ..... :kol-46:

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sáákra, chtěl jsem vidět Ozíkovou premiéru, přál bych ti nějakou pěknou zelenou nebo něco na ten způsob, budu čekat na fotky tak šup rychle domu klucí :kol-46:

 

Na své garážové akci bych zaparkoval tak 4x auta už :kol-28: + pár míst na stání

 

Kokta: ta černá je na tom asi podobně, člověk to umeje a nevydrží to ani den!

Docela ted pokukuju po autokosmetice kterou bych koupil a nebude to nic levného teda.. :kol-26:

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak Vás tak poslouchám s tím porovnáváním TSI a TDi - vysvětlí mi někdo, proč má benzíňák navrch oproti naftě, když ta má mnohem větší krouťák? Moc téhle stránce nerozumím..... Vždycky jsem si myslel, že i když má nafta menší kW, tak má větší sílu přenášenou na kola a měla by mít navrch. Teď srovnávám např. mojí OII 2.0 TDi 130kW a kamarádovu 1,8 TSI 118kW a zkoušeli jsme na letišti sprint s pevným startem a on mi vždycky ujel... sice start jsem měl lepší, ale po 200m byl předemnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta: to jsem urcite nepsal, nikde jsem nedaval echo jaka to je velikost :kol-31:

 

Hurikan: neboj, fotky uz jsou udelane z vikendu minuleho a ted se jen ceka na vlastni predstaveni a pak bude zalozeno samostatne tema :kol-28:

 

Stringo: benzin se totiz roztoci a ve vysokych otackach ziska nad naftou vyhodu. ale zas to co na nadrz ujedes ty tak benzin pri stejnych podminkach neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf hoši, tak myslím že tudle omluvenku mi uznáte..musím ráno vyzvednout zedníka aby mi pomohl dodělat garáž na moji novou lásku MB1000 :kol-47:  uháním ho už pár týdnů a má čas jen ted, no to mě mrzí!

To se nedá nic dělat,ale kdopa nám natiskne nicky tentokrát?? :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...