Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Tak já jsem doma, to je fofr s tou fotkou  :kol-47: super sobotní odpoledne, i když s malou to nebyl dost dobrej nápad, vůbec jsme neprobraly ty motory, ani sem se nezeptal na věci který jsem chtěl pořešit, tak příště snad. Jinak máte fakt krásný ty RSa, normálně jsem tam před nima slintal  :kol-26:

 

Ozi - ta červená nemá chybu, jak se mi červené octavie nelíbí, na tom RSu to je bomba  :kol-28:

 

Clinte, pak sem hoď fotky, doufám, že jsi nás vyfotil i se jmenovkama, páč já už si zase nepamatuju, kdo byl kdo  :kol-98:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak II Clintův sraz je za námi. Někteří, co vydrželi do úplného finiše, šli ještě na kafíčko...já bohužel musel do práce na noční.

 

Rád bych všem poděkoval za účast, která překonala loňský sraz. Počasí se nám nakonec vydařilo a dobrá nálada nás po celou dobu neopustila. Dobře jsme se nadlábli, rozdali se reklamní předměty, pokecali a prohlédli naše auta. Kdo chtěl, mohl se svézt v mém voze, nebo v novém RS-u Oziho a vychutnat si tyto famózní motory. Ozi pak zájemcům ukázal pár kouzel se svým kódováním a před šestou večer se začali již někteří jedinci loučit. Já jen doufám, že všichni nakonec dorazili (dorazí) domů v pořádku a ve zdraví.

 

Rad bych poděkoval obětavému Stanmarovi, který nelenil a odpoledne vyměnil svoji O2 za zbrusu novou O3, kterou nám v motorizaci 1,6 TDI přivezl ukázat. My pak mohli kritizovat její vzhled a vybavení, abychom všichni dospěli k názoru, že si ji nekoupíme :D

 

Fotečky zpracuji zítra (neb jsem v práci) a dodám zde na forum.

 

Srazu se zúčastnili:

 

1/ Já (Clint)

2/ Stanmar

3/ Ozi Toretto

4/ Pawouk

5/ TSI

6/ Radim 1234

7/ Radius

8/ Honza 9007

9/ Murphy1

10/ Arlo

11/ DuK

12/ Pany

13/ Elvíno

14/ Koty

15/ kokta7

16/ Robik5

17/ Stringo

18/ Tomiikk

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem taky doma, bylo to fajn odpoledne.

Díky Clintovi za malou pozornost a Ozimu za corner funkci, až se setmí, musím ji vyzkoušet. :kol-28:

 

Cesta zpátky krásně v klidu, vzal jsem to na Slaný a Mělník že se trochu projedu a povedlo se.

Provoz minimální, tak jsem to docela švihal a přesto spotřeba jen 6.9l/100km. :kol-31:

 

dscn2183j.jpgdscn2179g.jpg

Editováno: , autor: TSI
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, byla to parada, super pokec, kritika OIII taky dobra. Clinte doufam, ze ses pri projizdce nebal... ;)

 

Uz se tesim na pristi sraz az zase pokecame a pokoukame :)

 

Jinak pokud pak budete mit fotky z fotaku byl bych rad, kdyby ste mi je mohli poslat , treba pres uschovnu v plne velikosti - klidne i s SPZ, nebudu je davat dal.

 

 

A pocasi, myslim, ze odjezd sme vychytali akorat, cestou kratka prehanka, ale na dojezd po meste uz bylo pekne.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky díky za super sraz, fajn jídlo a pohodový lidi!  :kol-47:

 

I když jsem musel ujet dříve (než došlo na měření TDi vs. TSi - prostě aby měli ti benzíňári klidný spaní, že nedostali od TroškuDýmuInhalujirád na "prd*l"  :kol-28: ), tak to bylo fajnové.

 

PS: a doma je parádně vymalováno a vypadá to pěkně  :kol-31:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem zůčastněným a pevně věřím ,že byli všichni spokojeni s úrovní srazu.

 

Mile mne překvapilo,že se obětovali i drahé polovičky některých z nás,a obdivuji je i jejich dítka,že ustáli ty chlapské řeči okolo automobilů....

 

Přemýšleli jsme s Clintem,jestli by nebylo možné úspořádat i jakýsi "dětský" sraz - ale to je zatím v plenkách..

 

Každopádně se těším na další - tentokráte již 3.Clintův sraz ,data zatím blíže neurčeného.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: Byla to zívačka, cestou ve tvém žihadle jsem se trochu nudil a na rovinkách na mě šla dřímota. Zrychlení bylo ležérně legrační a zvuk nudně stereotypní :D :D

 

Ne, Ozi, máš super káru a rozdíl od 1,8 TSI tam pocitově je, o tom žádná. Ať ti slouží a máš z ní dlouho radost :kol-47:

 

Ozi a ostatní, co byste chtěli fotky v plném rozlišení, pošlete mi SZ s vašimi maily a já vám to pak pošlu přes úschovnu.cz

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: Viděls tu O1 combi drocka scaut super křídlo tuning co jela v Praze před nama? Monstrózní...:-)

Jinak sraz super a kromě dvou RS benzin jsme tam měli i dvě Rska v nafte:-)

Editováno: , autor: Arlo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo a jeden sežranej Superb, co nám kazil fotku :)  Jinak já jsem říkal, aby všichni stáli v jedné lajně, ale nějak byli soudruzi líní to přeparkovat :)

 

Jinak se omluvám za to první nedopatření se setkáním na bývalém motorestu Farma, kde jsem opravdu netušil, že zablokovali vjezd k objektu pneumatikama. Ale vyrovnali jste se s tím dobře a nakonec jsme se všichni sešli.

 

Tak mě napadlo, že bychom příště mohli udělat nějakou společnou jízdu....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arlo: videl, ale tomu Supovi s italskou trikolorou se to nevyrovnalo, to sem nechapal

 

Clinte: my jsme jizdu dali, tak priste prijed za nami na benzinku a pak si to muzes dat cestou do Lan s nama ;)

 

TSI: to vis to je rychlost vyhlidkova, neboli antimuskova. ale jestli chces tak priste to muzem dat spolu a poradne to protahnout, treba 230-240 :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...