Přejít na obsah

Výdrž turba TDI


xkali

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Turbo se ti muze posrat i v serii, obzvlast to 110PS vse zalesi na ridici u tebe bych se spise bal o spojku.

Ano, vše záleží na zacházení.

Pokud s ním zacházíš dobře (a turbo je ok), není důvod, aby nevydrželo statisíce km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude taky souvislost mezi "životností" turba a hulením z vejfuku ??? Domnívám se, že pokud někomu i třeba jen trochu hulí z vejfuku, musí se to na životnosti turba podepsat, saze zanesou naklápění lopatek a pak to začne padat do nouzák a je třeba turbo rozklepnout a vyčistit, nedejbože pokud se nestane nic horšího. Mě osobně moje Octavka nehulí ani trochu a to ani v zimě za studena, má najeto 207.000 km a nikdy jsem problém žádnej neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude taky souvislost mezi "životností" turba a hulením z vejfuku ??? Domnívám se, že pokud někomu i třeba jen trochu hulí z vejfuku, musí se to na životnosti turba podepsat, saze zanesou naklápění lopatek a pak to začne padat do nouzák a je třeba turbo rozklepnout a vyčistit, nedejbože pokud se nestane nic horšího. Mě osobně moje Octavka nehulí ani trochu a to ani v zimě za studena, má najeto 207.000 km a nikdy jsem problém žádnej neměl.

Jenze i kdyz me taky skoro nehuli i po tryskach, nebo predtim v serii, stejne se ti muze zanaset turbo, hlavne to 110PS treba u taxikaru ktery jedou na spotrebu, obcas je potreba to protahnout aby se turbo poradne roztocilo a vylitaly saze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...