Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jízdní dojmy OIII RS LB 2.0 TDI CR 135 KW 6.st.manuál.

Navíc: Modrá Race,kůže s červeným prošitím,Bolero,CANTON.

Oproti LB 2.0 TDI 110 KW:

Multilink a odhlučení hodně dobré včetně nerovností.Motor tahá hodně dobře i na 6ku.Tichý v jakémkoliv režimu.Dojel jsem multikáru a nebylo potřeba zapínat vnitřní oběh.Moc dobrá filtrace vzduchu z venku.Brzdy s příjemným nástupem,žádné jedovaté.Motor jezdí velmi dobře,ten nemá chybu.Start-Stop v pohodě.Sportovní sedačky super a kovové pedály taky super.Celkový dojem za 1*.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A nějaké novinky od ledna 2015? Budu zase brát nový kus, tak se jen informuju

Bohužel novinka je už nyní. V eleganci se už nedodává vyklápěcí schránka pod sedadlem spolujezdce :-( Je místo ní držák na bezp.vestu (stejný jako pod sedadlem řidiče) . Když jsem to dnes řešil v ŠA (protože ještě dnes v ceniku figurovala a počítal jsem s ní), bylo mi s omluvami sděleno, že ji přestali montovat v 45 týdnu, že ji zapomněli z ceniku odstranit. Moje auto dělali o týden později kuva.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel novinka je už nyní. V eleganci se už nedodává vyklápěcí schránka pod sedadlem spolujezdce :-( Je místo ní držák na bezp.vestu (stejný jako pod sedadlem řidiče) . Když jsem to dnes řešil v ŠA (protože ještě dnes v ceniku figurovala a počítal jsem s ní), bylo mi s omluvami sděleno, že ji přestali montovat v 45 týdnu, že ji zapomněli z ceniku odstranit. Moje auto dělali o týden později kuva.

 

No pokud se mi pokusí prodejce dodat auto v jiné konfiguraci, než v jaké jsem si ho objednal (tj. se schránkou pod sedadlem spolujezdce a oběma cargoelementy v kufru), tak budeme mít oba velice zajímavý den :kol-143:   Omlouvat se mohou, jak chtějí, ale přeci si nebudu kupovat zvlášť něco, co jsem si objednal a nebylo dodáno, protože někoho napadlo později někde něco změnit... :kol-44:

Editováno: , autor: Petrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Jdu je prostudovat - štěstí přeje připraveným.

Vzhledem k tomu, že už jsou 2 měsíce ve skluzu s termínem dodání, tak si možná po prostudování dojdu pro zálohu a mrknu na Fordy.

 

Edit:

 

Aleš_BX: Tak jsem se snažil najít tento dokument ve složce s objednávkou mého vozu a nebyl jsem příliš úspěšný. Nenašel jsem ani, že bych souhlas s něčím takovým podepsal, ani na stránkách škodovky nic takového nevidím... Žádný baner typu "Objednejte si dnes auto a když se nám bude zrovna chtít, tak vám za půl roku dodáme něco úúúplně jinýho" na mě nikde nebliká. No nebude to mít prodejce se mnou lehký...

Editováno: , autor: Petrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to nemyslíš ironicky, tak není zač, mají tam i pod sedadlo řidiče, což je vlastně pro spolujezdce pro pravostranné řízení, mám namontované obě dvě, tedy domontovanou tu u řidiče místo obálky na vestu, pozor ale nejde to montovat pod elektrická sedadla, ale to ta mají nejspíš uvedeno

Ne vážně,prostě mne to vůbec nenapadlo. Snad půjdou dobře sundat ty držáky vest a nebudu muset vytahoval celé sedadlo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si Všeobecné obchodní podmínky, pak pochopíš že se rozčiluješ zcela zbytečně

Tak samozřejmě,že mají v ceníku kouzelnou větu o tom,že si vyhrazují právo změn. Ale pokud si něco objednám a platím za to plnou cenu,pak to mám i dostat. Nevšiml jsem si,že by změnili cenu vozu o rozdíl ceny mezi držákem a schránkou. Podle mne to je okradení. U nás ve firmě podobné věci řešíme na kulanci, těch pár korun nám nestojí za nespokojeného zákazníka. Ale to už si musí ŠA zvážit sama.... tolik můj názor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...