Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


houbos

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, mám stejnej problém, dveře nejdou otevřít, když vemu za vnitřní kliku tak kolík vyjede ale když jí pustím tak zase zajede...ale je mi divný že by nešel "proud" protože okno normálně funguje...že by jenom to přesponovaný lanko ? A nevím co s tím kdo dělal včera jsem jí dovez domu takže se to snažím nějak všechno dát dokupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ještě nedořešil. Prý jednotka dveří, ale na jakým základě tak v servise usoudili nevím. Jinou tam nezkoušeli dávat.

Nazdar chlapi,tak a je to tady...potřeboval bych poradit,zablokoval se mi dnes také zámek na zadních pr dveřích u oct 99 a nejdou otevřít,asi se blokl v režimu safe,tapec jsem ztěží sundal,ale ted nevím jak dál,jak to otevřít,za co zatahat,na zámek je špatný přístup,i špatně vidět,tak aspon,kde mám šáhnout...Dráty nevypadají uhnile,okno v el funguje,chytal jsem i za bovdeny,za kábl v průchodce a nic...Tak ted potřebuji poradit.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem to resil dneska na prednich dverich u zpolujezdce taky se my seknul zamek v sefe modu tapec se my podarilo sundat bez poskozeni kabely byly v poradku el.impulsy az k zamku na pinech 1 a 2 tak sem poklepaval zamek a pritom mackal central odemknout a zamknout az se zamek otevrel.Potom sem zamek komplet rozebral mikrospinace v pohode az na ten moturek v zamku rozebral sem ho vycistil uhliky a zamek chodi jak novej.Tak snad vam to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

bouchni rukou zvenku do dveri do mist kde je zamek. Dej klidne trochu vetsi ranu, pokud tam nemas kyt, tak se s tim nic nestane. Tohle pomuze kdyz mas moc nasponovany lano i kdyz je seklej zamek. Udelal jsem to uz u dvou co mely stejnej problem a slo to otevrit. Pak jsem u jedny povolil lanko a u druhy sel novy zamek, byl rozsypanej.

Díky moc za praktickou radu, už jsem myslel, že budu nahranej, ale ta rána pěstí pomohla a podařilo se otevřít a pak správně napnout to lanko k venkovní klice!!! Díky moooc za perfektní radu, holt není nad "české hlavičky"!!! Ještě jednopu díky a hodně úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Prosím vás o radu. Včera , když jsem zaparkoval před domem, se bez větší vynaložené síly uvolnila vnitřní klika dveří - de fakto volně "plandá" ve své ose. Venkovní klika funguje - po otevření okna jsem se tak dostal ven. Můžete mi prosím poradit, zda se jedná o banalitu (nějaký uvolněný bovden nebo vypadlé perko, atd....) nebo je nutná návštěva servisu? Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

pani mechanici, stejny problem jak citron, tento problem uz resim dva roky!!!!! vymenena kabelaz, z kontrolovanej zamek + tistak ( tistak je polakovany a zkontrolovany lupou ). 100% to dela spatny zamek a konkretne dva draty, ktery vedou z tistaku (ze zamku) do motorku a podle me je spany kontakt v tom motorku a tech dratech. Kdyz jsem si pohral s centralem a s DO, tak ty dvere jsem jakstaks otevrel, ted nejdou otevrit vubec(zamek je zamceny v safe modu)Urcite bude spatny kontakt v tom motorku, protoze to napajeni co jde do motorku - moc se me nelibilo jeho upevneni a kdyz jsem zkousel motorek 12Volty a prilozil kontakty, tak se zacal tocit az par vterin po prilozeni kontaktu! (mozna i uhliky jsou sptätny)! Doufam, ze budu mit stesti, jak citronek, ktery zatahl za kliku a dvere se mu otevrely. Potrebuji jen jednou, aby se ten motorek otocil a ja mohl otevrit dvere, pak s tim zamkem slahnu s radosti do kose. Myslite, ze pujde napajet ten zamek i ze svorkovnice v B sloupku? chtel bych zkusit ho nakoupnout z pomocneho zdroje, jest-li se ten motorek chytne.

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mam ten samej problem, zamek mam sice neorigo novy, ale je to rozbity alespon u me u kliky, typek tam parkrat zacukal s mechanikou hned za klikou jak ji vyndal a asi na 3 tydny mi to slo, jsou tam nejaky zprahla ci co, i vlozka mi jde jen tak vytahnout bez odjisteni z boku dveri, poprvy uz jsem pomalu bral flexu, ale uz jsem v klidu, jen uz cekam az si udela cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim mnel sem ten isty problem , odvnutra klucka plandala z venku islo otvorit bez problemov.. prave som to dorobil..zdelal som plasty... mal som utrhnuty bohden, u klucky je taky kovovi hacok u ktoreho sa potrhali lanka... vyrobil som si novy z tenkej medenej dutej trubky nasadil na lanko a kombinackami postlacal, drzi pevne vsetko funguje ako ma... ale radsej doporucujem kupit novi cca 10e.. akorat som to chcel mat hotove este dnes tak som zvolil toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Hledal jsem v tématech ale nenašel, tak doufám že mě nesprdnete.

Z ničeho nic mi nejdou otevřít spolujezdcovy dveře, ani zvenku ani zevnitř. Kliky kladou normální odpor ( aspoň mi to tak připadá ), centrálem se dveře normálně zamknou i odemknout ( kolík ve dveřích zajede/vyjede a i podle zvuku zámek funguje) takže předpokládám že se nějak uvolnilo lanko od kliky nebo nevím co by to mohlo být. Problém je v tom, že se do těch dveř nedostanu když jou zavřené, není přístup k těm malým torxům co jsou ze stran a zespod tapece. Stalo se někomu taky něco podobného ? Dá se do těch zavřených dveří nějak rozumně dostat nebo se nevyhnu rozsekání tapece abych se dostal dovnitř ?

Děkuji všem za konstruktivní rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se to už několika lidem. Nepíšeš co máš za auto. OI nebo OII a jaký dveře?? Spolujezdec v předu nebo v zadu? Hledal sem předek, na zadek tady je mrak témat a na 5. dveře ještě víc.

Témat tady je několik. Třeba to s názvem nejdou otevřít dveře u spolujezdce ale bez odpovědí http://forum.skodaho...__fromsearch__1

Zatím sem našel zadek http://forum.skodaho...it-zadni-dvere/

Sekce OCTAVIA I & IIPoruchy, závady apod. Zablokované dveře - pomoc http://forum.skodaho..._1#entry1483306

Sice řidičovy ale snad to neva (pravá a levástrana bude tejná) http://forum.skodaho...__fromsearch__1

http://forum.skodaho..._1#entry712297v

OI Pravý přední dveře http://forum.skodaho...__1#entry700566

Popřípadě Demontáž zámku http://forum.skodaho...__1#entry633206

NEjdou otevřít dveře

http://forum.skodaho...__fromsearch__1

Pak už ti poradím jen obligátní hledat hledat hledat.

Tuším, že bylo téma i v sekci Instalační manuály, ale už se mi nechce prolízat fórum bo sem línej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to,že si lenivý si sa pekne posnažil :kol-33::kol-28::kol-47:

Já se nesnažil. Jen sem zadal do vyhledávání v sekci Octavia nejdou otevřít dveře a našlo to pár témat (142) ale ne všechny k věci.A pak sem zkoušel nejde otevřít dveře, nelze otevřít dveře.

Asi v noci mi vyhledávání fuguje víc. Ale to téma v sekci INSTALAČNÍ MANUÁLY sem zatím nehledal, ale vím, že tam bylo i s fotkama. Jen nevím jesli OI nebo FI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

... mám Fábču, tapec dole, bouchám do zámku zevnitř i z venčí, ale zadní dveře se už pokouším marně otevřít asi týden. Už jsem vyzkoušel všechno možný, ale nedaří se. Elektriku jsem do motorku zkoušel pouštět a taky nic. Kdyby měl někdo rady, sem s ní ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

potřeboval bych poradit. Na mojí Octavii I SLX 1997 nejdou otevřít levý zadní dveře, centrál je drží neustále zavřený, tzn. když vytáhnu kolíček nebo ho vytáhnu kličkou, centrál si ho stahne spátky dovnitř. Nepomáhá ani odpojit baterku, diagnostika žádný chyby nenašla.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska přijdu k autu odemknu dalkačem a dveře u řidiče nic. zamek mam zaslepený. takze nejde to otevřít ani zevnitř ani zvenku. a jezdec se vubec nehybe. hýbe se jenom když skouším otevřít dveře zevnitř. ale neotevřou se protože jsou blokované. takže bud mam zlomeny drat ve dveřích nebo mmotorek v hajzlu. jenže nevím jak se dostat pre tapecirung ani nevim jak to otevřít.... ani jak se připadně dostat na ten kabel ve dveřích....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...