Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


houbos

Doporučené příspěvky

ten isty problem, prave zadne dvere.... tapacir je dole, tie kable vyzeraju v poriadku, nenasiel som nic prelamane, hrzdave, zaoxidovane. skontroloval som kable v prechodke dveri, tiez to vyzera v poriadku.... zeby zamok?

Editováno: , autor: yoseph
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové... Mám taky problém se zámkem a tak jsem ho chtěl vymontovat a skontrolovat spínač atd. Koupil jsem si výše zmíňovaný bit na golu (sakra-85Kč) a zjistil jsem, že potřebuji ještě jeden prodloužený bit na ten malý šroubek který se povoluje z boku dveří při otevřené klice. Co tam je? Torx 6? Nebo 8? Nebo něco jiného? Je tady někdo z Havířova který by mi pomohl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě zeptat, jak můžu vyzkoušet ten zámek jestli je v pořádku, když ho mám veňku. Je tam šest kontaktu. Do kterých mám pustit 12V a vyzkoušet to? Podle plánku vede k motorku žlutý a šedý vodič na kontaktu 1 a 2. Můžu tam pustit těch 12V a na který + a na který - ? A co ty další kontakty? Prostě, chtěl bych vyzkoušet celý zámek jestli je v pořádku když ho mám veňku. Ví někdo jak to vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakoniec to bol zamok :( elektricka cast sa musela rozbit, aby sa dali otvorit dvere... vybera sa aj klucka aby sa mohol odpojit zamok? nejak to nejde von, nejde mi odpojit to lanko...

tak som to nejak vysprtol, vymenil, najprv neslo odomknut z vonku, teraz nejde zamknut vobec...

jebem na to! posledna skodovka, v zivote si tento crep nekupim, ked nie su v pici zamky, tak je vsade voda, rozne zvuky, tiahlo stieracov....!!!!! :horse:

Editováno: , autor: yoseph
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

:kol-24::kol-26:

Tak potom preco nemoze otvorit dvere???? :kol-31:

:kol-47:

mischelin:

A ZAKLAD TREBA NAPISAT AJ ktore dvere!!

Tak to právě nevím proč nejdou otevřít....

Jsou to dveře přední u řidiče.

EDIT:

Neví někdo jak je vyháčkovat?

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to sa stalo aj mne na strane vodica, vsetko fungovalo cudlik hore dole

zamkynalo, bol som tiez v koncoch radili mi vytrhat tapacirunk

Fakt neviem co sa stalo ako to kamos spomenul s tym vytrhanim skusil som klucku

a ono sa to otvorilo, zazraky sa deju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové.

Mám taky problém se zadními levými dveřmi, nejdou mi už měsíc otevřít, pořád špekuluju jak na to, okno jede v poho,centrál jak zmáčknu tak taky v zámku cvaká,klikama jak pohybuji tak slyším jak se to tam hýbe ale dveře jakoby byly zavařeny.

Četl jsem tady ty rady ale pořád ještě z toho nejsem moudrej, mohli by jste mi prosím vysvětlit kdo už z tím má zkušenosti jak by se to dalo otevřít (nejlépe nějak šetrněji,??) budu muset každopádně vyměnit zámek ale potřebuju ty dveře otevřít. :) díky za popř. rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, já jsem to nakonec vyřešil ruským klíčem - kladivem. Scházel jsem vnitřek dveří-tapec, proměřil zda jde do zámku při zamknutí/odemknutí proud, pak si vzal švára kladivo, mlátil zevnitř do zámku a já z venčí odemykal a zamykal pořád do kola až se zámek chytl. Pak jsem odpojil od něj elektriku a jelikož to nemám čas teď řešit, jezdím už nějakej čas bez tapecu a tyto dveře odemykám ručně táhlem. Jen se mi už bohužel párkrát stalo, že jsem je zapomněl odemčený, naštěstí jsem zatím pokaždé našel auto na parkovišti, kam jsem ho postavil :-).

Hodně zdaru P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...