Přejít na obsah

Gumove alebo textilne koberce do interieru ?


OctaviaIITDI

Doporučené příspěvky

Osobně používám jen gumové. Textilní jsou sice hezčí, ale gumové zase praktičtější. Hlavně když zatím nemám vydlážděný příjezd k baráku.

Nicméně bych si dovolil se zeptat, mám verzi kde v tom podlahovém tapicírunku/koberci nejsou ty špunty na kterých pak drží samotné koberečky. Nemáte někdo zkušenost jestli se tyto dají dodělat ??

Bez nich tam ty koberečky kloužou :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špunty se dají sólo koupit a jedna sada se mě "válí" v garáži... Ale jsou 2 verze = záleží co máš za protikus v koberečkách : na "hříbek" nebo "otočnou pojistku"

Otvor na "hříbek"

5210475-seat-sport-topsport-cupra-koberecky-99-05-6.jpg

Otvor na otočnou pojistku:

oct2kob008_5.jpg

Editováno: , autor: pasat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Nevite nekdo o nejake firme, co by byla schopna vyrobit gumovy koberec na miru za alespon jakz takz prijatelnou cenu. Stale marne shanim gumovy koberec kufru do O2 kombi s mezipodlahou. Evidentne nikdo nic takoveho nevyrabi, prestoze je takovych aut plna prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ee, hledam neco co ma tvar tohodle. To cos linkoval je klasicky koberec kufru do O2, ale to na mezipodlahu dat moc nejde, tedy jde, ale ty boky budou plavat ve vzduchu.

http://imgproxy-core.skoda-auto.com/wwk2-shared/sitecollectionimages/hotspots/octavia/image/octavia-i06-trunk-combi-01_201304081451.jpg

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je potom jinačí. To fakt nevím.  Zkus třeba gumárny Zubří, oni dělají kufrové i do minivanů resp. univerzály...

Teda aspoň to kdysi dělávali. Měl jsem od nich gumový koberec do ford scorpio combi, což je přeci jen větší kufr jak O2. Třeba by to pomohlo.... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ee, hledam neco co ma tvar tohodle. To cos linkoval je klasicky koberec kufru do O2, ale to na mezipodlahu dat moc nejde, tedy jde, ale ty boky budou plavat ve vzduchu.

http://imgproxy-core.skoda-auto.com/wwk2-shared/sitecollectionimages/hotspots/octavia/image/octavia-i06-trunk-combi-01_201304081451.jpg

Mikeu, vyresil jsi to nejak? Stale tez nemuzu nic poradneho sehnat do kufru s dvojitou podlahou. Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyresil. Napsal jsem do Gumaren Zubri zda by mi to nevyrobili na miru. To rikali ze ne, ze by to stalo v radu desetitisicu. Ale napsali mi, ze presne takovy koberec vyrabi pro Nemecky trh. Takze mi to normalne poslali za cenu cca. 600kc plus postovne. Padlo to tam uplne presne. Nechapu proc to od nich Skoda Auto v Cesku neodebira. Tehdy jsem to resil s pavel.zatorsky@guzu.cz ale pochopitelne nevim, jestli tam jeste dela a dela to stejne. Ale podle jejich webu to vypada ze ano.

Kazdopadne to ale existuje, takze pokud to nevyprodali nebo neprestali vyrabet tak tam staci napsat a koupit.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...