Přejít na obsah

Gumove alebo textilne koberce do interieru ?


OctaviaIITDI

Doporučené příspěvky

Ačkoliv se člověk v zimě nerad dívá na podlahu, když vidí ty gumové koberce, jsou praktické. Také je do auta zároveň se zimními koly umísťuji. Zimní špína se z nich prostě lehce dostane. Ale jak se pak člověk těší na tkané koberečky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát, že než ji vyleješ, tak si mácháš nohavie v kaluži

A kolik si tam toho nataháš? Než tam strčím nohy tak si je oklepnu a i když nastupuju několikrát tak mám nohavice suchý. S textilních se v autě drží vyšší vlhkost.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik si tam toho nataháš? Než tam strčím nohy tak si je oklepnu a i když nastupuju několikrát tak mám nohavice suchý. S textilních se v autě drží vyšší vlhkost.

no když si je takdobře oklepáváš, tak jak by se ti s textilníma kobercema mohla v autě držet vlhkost, malinko si protiřečíš, ne

i když si vždy boty oklepu, tak nikdy do sucha, ve služebáku jsou gumáky , vlhkost je tam stejná jako v mm s textilníma, ale nemám tam tu kaluž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam auto jako TAXI. A jelikoz v nem travim hodne casu, tak mam auto vzdy vypucovane a to vcetne kobercu. V zime i v lete pouzivam jen textilni. Jsou me sympatictejsi a lidi stejne nekoukaji, po cem slapou. Vice mene je to kvuli memu pocitu. Proste lepsi koberec, jak lino :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli by ste prosim nahodit aj odkaz(y) na konkretny eshop kde sa daju kupit lacno (ci uz gumove alebo textilne ) ? Pripadne dany typ po ktorom sa mam pozriet ?

Viem ze to nie je ziadna velka polozka, ale rad usetrim peniaze pokial sa da.

Vdaka

Tu mas jeden slovensky e-shop maju tam toho viacej ale tieto si mozes aj nakonfigurovat podla seba

http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1624&id_tovar=21921&uroven=6&zaradenie=1624&ukaz=detail&hlzaradenie=1&c=

Objednaval som odtial viacero veci a bol som s nimi spokojny.

Editováno: , autor: Midnight
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když si je takdobře oklepáváš, tak jak by se ti s textilníma kobercema mohla v autě držet vlhkost, malinko si protiřečíš, ne

i když si vždy boty oklepu, tak nikdy do sucha, ve služebáku jsou gumáky , vlhkost je tam stejná jako v mm s textilníma, ale nemám tam tu kaluž

Že si nikdy neoklepu boty do sucha je jasný i mojemu čtyřletýmu synkovy a ani já nejsem tak blbej. Jestli umíš číst tak sem psal že mám nohavice suchý, což neznamená že mám sucho pod nohoma, zvony už dávno nefrčí a tolik vody tam prostě nemám abych si máčel nohavice. Třeba máš širší nebo delší nohavice atd. ale tos mohl napsat. K vlhkosti, nedopsal sem to v kvapu vše a taky to u gumy beru jako známou samozřejmost že jde utřít, což mě neomlouvá ale dopíšu to teď. Když zajedu do garáže tak gumy utřu (všude), což s kobercem nejde.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zimu mám gumové koberce, na léto pak textilní. Estetiku neřeším, jde mi o praktičnost. Z gumových případné sajrajty můžu vylít, příp. opláchnout hadicí, utřít atp. V létě je riziko umazání koberečků/interiéru celkově nižší. Obojí mám origo, žádné imitace, které nepasují ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejlepší je kombinace na zimu gumové a na léto textilní, ovšem záleží na prioritách, gumové jsou po celý rok praktičtější, textilní zase estetičtější

taky záleží, jak se k tomu člověk chová, na jednom autě střídám gumové a textilní, na druhém jsou pouze textilní a je tam čisto i v zimě

někomu nepomůžou ani gumové a má tam sajrajt

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tatovi do OFFA jsem kopil gumové s plastovou rohožkou a pod tou rohožkou je ještě odkapovej prostor a koberec má 2cm okraj do kola to je prostě super. Jak jsem psal od doby co jsem měl Supa I ve světlém provedení i koberečky a našlápl jsem si žvejkačku kterou jsem pak dvě hodiny dostával pryč tak jedině gumové i v létě a mam klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k>> co bys tam tak dlouho oklepával, je to o tom že když jdu domů tak taky ošoupu nohy o rohož abych si netahal sajrajt do bytu. Btw slogan "auto má sloužit atd." používá strejček, nejsem zastánce neustálýho pucování ale do jeho auta bych nevlezl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimu a na letni turistickou dovolenou pouzivam gumove. Auto ma slouzit a ne abych ja slouzil jemu a pred kazdym nasednutim si pul dne pucoval boty.

auto slouží mně, ne já jemu. Ale jak píší kluci výše - je to vizitka. A jelikož jezdím s autem i za zákazníky, tak podle toho musí taky vypadat. V sezoně (od jara do podzimu), kdy jsem de facto každý den na silnici, tak jezdím max. 1x týdně do myčky, kde hned auto i hrubě vysaju. Na víc v tom období nemám čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také používám kombinaci léto-textilní a zima-gumové, obojí samozřejmě originál. Textilní jsou vzhledově hezčí, ale v zimě by hrozně trpěli od vody a soli. Gumovej koberec opláchneš, utřeš a je to.

Moje slova! Na zimu gumové a na léto textilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...