Přejít na obsah

NEEEEEEEEEE!!!!


Bowie77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak i já se přidávám do klubu poškrábaných aut.

Někde mi udělal na pravých zadních dveřích asi 40cm dlouhý škrábanec.

Ve čtvrtek jsem to myl a bylo to v pohodě a dneska, v pondělí jsem dával věci do auta z druhé strany a všimnul jsem si toho.

No nic, zkusím to co nejvíc opravit, nemám rád poškrábaný lak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Také se přidám. Lidi jsou kurwy. Co se týče ďolíčků tak s těma počítám a nechávám velké odstupy. Už mám na autě 2. Protože někteří naši kolegové jsou naprostí burani a jak už tady zaznělo, jejich názor je že s autem se má jezdit. Je to závist, nedá se nic dělat. Jezdím každý den do práce autem a máme tam parádně zastřešené parkoviště a lidi s trabantama, rezavýma 120kama a podobnýma mrdkama tam předhánějí lidi s normálníma autama a tlačí se kdo bude stát pod střechou. V pátek jsem couval pod zástřešek a podívám se a za mnou rezavá škodovka frrrrrrk kurwa...myslel jsem že ho zabiju. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

taky o tom něco vím.... a hlavně nevím, co tím chtěl někdo říct....a co teď, ve škodovce mi řekli, že 6500 s papírama, nebo 3500 bez.... tak jako tak to moc velká výhra není, ale docela mě to sere, kdyby to byl čára, neřeknu, ale taková reklama...

post-2361-1191869283_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky o tom něco vím.... a hlavně nevím, co tím chtěl někdo říct....a co teď, ve škodovce mi řekli, že 6500 s papírama, nebo 3500 bez.... tak jako tak to moc velká výhra není, ale docela mě to sere, kdyby to byl čára, neřeknu, ale taková reklama...

jen dodávám, že to je ,,nakresleno" na kapotě a přesně uprostřed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky o tom něco vím.... a hlavně nevím, co tím chtěl někdo říct....a co teď, ve škodovce mi řekli, že 6500 s papírama, nebo 3500 bez.... tak jako tak to moc velká výhra není, ale docela mě to sere, kdyby to byl čára, neřeknu, ale taková reklama...

jen dodávám, že to je ,,nakresleno" na kapotě a přesně uprostřed...

zatím bych tam nalepil samolepku a potom někumu strčil předek kdo mi nemíní dát přednost v jízdě. 3.500,- na ulici nenajdu a dokud tady panuje džungle, tak proč to neřešit takto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky o tom něco vím.... a hlavně nevím, co tím chtěl někdo říct....a co teď, ve škodovce mi řekli, že 6500 s papírama, nebo 3500 bez.... tak jako tak to moc velká výhra není, ale docela mě to sere, kdyby to byl čára, neřeknu, ale taková reklama...

jen dodávám, že to je ,,nakresleno" na kapotě a přesně uprostřed...

zatím bych tam nalepil samolepku a potom někumu strčil předek kdo mi nemíní dát přednost v jízdě. 3.500,- na ulici nenajdu a dokud tady panuje džungle, tak proč to neřešit takto....

Nechutné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyz pominu, ze je to zhovadilost, tak napada nekoho aspon nejaky zpusob, jak typicke skrabance od ojetim klicem apd. aspon trochu zamaskovat? Teoreticky by nektere mene patrne mely jit rozlestit, ale cim? Pouzit tempo na novej lak mi prijde dost hard.. Mam prave taky skrabance, nastesti ne moc hluboke, jen misty je to vyryto na bilej zaklad.. Tak me prave napadlo, ze kombinace korekcni lakove tuzky a nejakeho lestidla by mohlo byt ok..

Jinak nevim jestli existuje jeste nejake alternativni profi reseni, ale napriklad v servisu jsem se jen tak mimochodem ptal a tam rikali, ze nalakovani cca 3k za dil .. takze kdyz uvazim ze jedna strana se sklada ze 4 dilu, tak je to docela palka..

Zdarec pokud to je do hloubky tak už ani tempo nepůže.Tempo pomůže jen od škrábanců od stromků atd.jak je to do hloubky tak jedině přelakovat.

Bydlím v malém městečku a taky tu snáma žije závist.Na mé oktě už mám taky pár památek po tech závistivých hajzlech.Škoda že jsem nikdy nikoho nechytil :angry: to by byl mazec ten by koukal. :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim vsechny !

Nejake hovado me objelo nejspise klickem cele auto. Mam metalizu a je to na bilou vrstvu. Chtel jsem se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s opravou techto ryh pomoci paint fix tak se to tusim jmenuje. Jedna se o to, ze se opravuji jen lokalni poskozena mista a ne cele lakovani dilu. Zkousel jsem to Tempem rozlestit trochu to pomohlo, ale uz to zacina zase vylizat jak na to sviti slunko. Mozna kdybych to vzal barevmou lestenkou tak by to chvilku vydrzelo, ale po par mesicich ty ryhy zase vylezou.

Popripade bych poprosil na nejakou dobrou lakovnu jsem z Olomouce, ale i Brno by nebylo k zahození

Dekuji za info.

Preju vsem, aby to nikoho nepotkalo ten pohled je otresny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

plně soucítím, předevčírem jsem já přišel o světla pro denní svícení. Pracuji jako bagrista, a pokud se dočtete, či shlédnete v televizi jak vyšinutý bagrista rozmačkal něčí osobní vozidlo, tak to budu já - když poznám ty svoje světla na cizím vozidle. Požádejte prosím Vás za mne milost u prezidenta. Děkuji. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa asi pred mesiacom stala taka vec ze mi nejaky mily cloviecik ktoremu by som polamal jeden prst po druhom klincom presiel cez dvoje dvere. klinec (asi pretoze zarez bol az na kov) tahal od zadnych dvier az po predne vodicove a tam sa este vyriadil. tak som siel do autolakovne a tam mi to spravili za 120 €, cize tato suma za dvoje dvere. farba (strieb. metla) padla presne a zatial som spokojny ale strach mam doteraz ze sa mi to stane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, ... Fakt to nechápu, některý lidi jsou fakt Kur... :angry: mě u první Fábky taky někdo objel celou levou stranu... raději když by si to vyřídil někdo semnou, než se vybíjet na autě, naštěstí jsem měl kámoše v lakovně, takže lak jen za nákupku barvy.. uff ale i tak.. pořádně to nase.... tak přeji brzkou opravu a hlavně, aby se to už neopakovalo, fakt urazit ruky takovýmu člověku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Lidi jsou prostě hovada, tatík si koupil před pár lety novou octávku, samozřejmě po dvou dnech prokopnuté dveře a objeté klíčem, u další octávky po týdnu jen klíčem, takže ještě celkem dobré a teď když si koupil Q5ku, tak ji někdo poblil, auto bylo zaparkováno na dvoře, takže si s tím někdo dal práci, na mé fabči přes noc lehce podřené a důlek na dveřích, takže u nás jsou lidi taky svině. Jestli ničení cizích aut někomu dělá dobře, nevím. Chytit dotyčného při činu, tak polámat ruce tak, že se měsíc nenažere :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám kdysi,když sme si pořídili novýho formana s vínovou metlou tak taky hned pár dní potom ho někdo objel klíčkem,ale pak už nikdy nic..a ted s oktou máme naštěstí garáž a auto moc neumýváme,to je tak neláká k***y :disgust: ... a u obchodu parkuju ani ne moc blízko kde je hodně aut,ani moc daleko kde je to tak akorat na vykradení

Editováno: , autor: ladinek90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Vidím, že asi každý kdo má auto by mohl do této diskuze přispět nejedním zážitkem, hlavně pokud jste na straně těch slušných řidičů, kterým není lhostejné, kdo vedle nich parkuje a neotvíráte dveře tak, že se vedle stojící auto ještě 10 s potom houpe... :kol-44:

Taky jsem již několikrát nemohl uvěřit tomu, že to auto na parkovišti s promáčklými a na plech odřenými dveřmi (nebo škrábance a důlky od dveří nepočítaje) je moje, vždyť před hodinou bylo OK, ale dneska po roce užívání mi nezbývá nic jiného než se nad dalším škrábancem či důlkem pousmát a mávnout nad tím rukou, vždyť právě kvůli tomu jsem si kupoval 4 roky starou Fabku, která už pár důlků a škrábanců předtím utrpěla.

Tím chci říct, že je mi líto Vás, kteří máte podobné zkušenosti, ale s fungl novou Octávií nebo Fabkou (nedejbože v černé metalíze), kterou jste si koupili za vlastnoručně vydřené peníze (ne na firemním autě, kde nemusíte ze svého ještě několik let splácet leasing či úvěr).

Stát se to mě na fungl novém autě, tak se jdu asi kol100. Proto si asi nikdy (ačkoliv bych si to přál) nekoupím nové, jedině že by parkoviště byly rozdělené na ty pro slušné a ohleduplné řidiče a na ty pro :kol-52: ... slušně se to snad ani nedá říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony má pravdu.. já jsem už po 4 letech rezignoval .. prostě to všechno nechám opravit na jaře a budu doufat,že mě to žádná kurwa UŽ neobjede klíčem,neprovalí práh a dveře,nevomlátí popelnicí a mohl bych pokračovat ... A začínám to dělat jako ostatní .. nebudu se s debilem hádat jestli on my promáčkl dveře ...jak ho u toho uvidim a nebude s nim řeč, prostě vemu šutr a jdu mu vysypat čelní sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja abych neměl promáčklé dveře tak jsem auti začal parkovat ve vedlejší ulici podél a teť mam obouchanej předek a zadek. Nechápu ty lidi :disgust:

Po špatných zkušenostech s felicií,která byla celá dokola obouchaná od buranů na parkovišti,nejsem teď třeba línej zaparkovat auto až na druhé prázdné půlce parkoviště supermarketu.Manželka už ale smíchy nemůže,protože pokaždé když vylezeme z krámu,je ta druhá půlka parkoviště stále prázdná,jen vedle nás je nacpaný jiný auto :prc: Asi litují toho mého sirotka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mazec, mám tmavě modrou metlu a jde vidět úplně všechno. Osekané boky dveřma, a min. týden mi někáká k...a nabourala zadek, mám promáčklé páté dveře pod oknem. Nechápu to. Důlek je fakt docela vysoko, asi se nějáký bezmozek učil techniky kopů na mém autě. Auto jsem taky koupil starši, ale je to 2005, combi elegance 1.9 TDI a nějákou kačku stála, starám se o ni jak umím a takhle mi v tom pomáhají sousedé....je mi už do breku. Už jak jdu k autu tak koukám co zase...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...