Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

777-051664 jen řekni, že kontakt ti dal creams

nějak se určitě domluvíte..doporučuju ;)

včera jsem u něj byl a zatím to vypadá moc dobře, nechal jsem si nalepit středně propustnou folii na celé auto polepení trvá cca.1hoďku a řeknu vám, že je to teď pro mně nezvyk, myslím rozdíl mezi čelním a ostatními skly a jsem zvědavý jeké to bude až začne pořádně pařit slunce, jinak bylo na něm vidět že ví co dělá a rozumí své práci, doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Kámoš si to nechal dělat u Rady na Ducato a dobrá práce. Já si to nechal dělat včera v Klatovech U pana Janouška - používá folie Bruxsafol. Prvotřídní prácička. :palec2:

prosím pěkně mužeš poskytnout něco blíže o p. Janouškovi...? Cena , kontakt , apod... i tak díky moc lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
Já mám mého supa komplet pokoveného (úplně všechna okna) :-D neměnil bych, měl jsem před tím 3 auta a to samé. Dělám folie i pokovení. U mě jasná volba. rewn

mám tomu rozumět, že se tím živíš ? Teď mám pokoveno a u příštího auta chci opět, tak abych věděl kam se obrátit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já mám Suntek.. vzadu nejvyšší zatmavení vepředu o jeden stupen mín.

Nestěžuju si. Akorát máti to v noci vadí, že prý v zrcátkách nic nevidí a neparkuje tedy 100%. Mě teda světlo vydávané bílým parkovacím plně stačí..

Takže asi tak. Porovnávat s jinýma foliema bohužel nemůžu, nemám skušenosti, max s origo zatemněním od škody z výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Já mám Suntek.. vzadu nejvyšší zatmavení vepředu o jeden stupen mín.

Nestěžuju si. Akorát máti to v noci vadí, že prý v zrcátkách nic nevidí a neparkuje tedy 100%. Mě teda světlo vydávané bílým parkovacím plně stačí..

Takže asi tak. Porovnávat s jinýma foliema bohužel nemůžu, nemám skušenosti, max s origo zatemněním od škody z výroby

Ahoj! Na kolik tě přišli v Brně? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...