Přejít na obsah

Výměna plechových krytů brzdových kotoučů - zadní


pilsner73

Doporučené příspěvky

Přesně tak, podle DP. Nebo zručný člověk se podívá co tomu brání aby to sundal a začne pomalu sundávat věci aby se k tomu dostal. Pak si díl vymění a přesně v opačném postupu to začne dávat dohromady.

 

A jestli to nepochopíš ani takhle, tak se na to rovnou :horse: a nech to někomu kdo tomu rozumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DP....mám...ale ta není tak podrobná...nejsem debil....ale když to rozmontuju tak potřebuji vědět co k tomu potřebuji mít když má být něco nového tak konkrétně co. Nemohu to rozebrat a pak se pídit že mi něco chybí....já to auto potřebuji denně ...proto se ptám tady..a tady je to koukám akorát parta kecalů a radilů ... a podrobnosti nejsou...jak říkám DP mám a tam je sposusta nejasných věcí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XZN18.To jsi mu pomohl. Tet se trápí, co to je za nástrčku. Pryč je ta doba, kdy jsi si vystačil s obyčejnýma klíči.

To, co je tu popsáno snad už jednodušeji nejde popsat. Nevím, asi to stále nechápe... A nejjednodušší radu, at si to dojede nechat udělat, nebere. V servisu by ho to stálo snad okolo 300Kč. Na počkání...

Takhle raději bude kupovat nástrčku za 400Kč.http://www.lellaautosport.com/18mm-triple-square.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že si sa neozval skorej a nenapísal si mu to :( ..chcel vedieť,aký potrebuje klúč,tak som mu to napísal..stačí to hodiť do GOOGLU a má to aj s fotkou ako vyzerá...a riešiť či to bude kupovať necháme naňho...

a aby toho nebolo málo,tak na zhodenie strmeňa potrebuješ XZN14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale když už jsi nás začal takhle nazývat, tak v tom případě ty jsi ten první a šéf všech. :kol-44:

 

Zamysli se sám nad sebou. Rad jsi dostal snad dost. Nikdo to kvůli tobě nebude dělat a fotit to, jen aby ti mohl dát podrobný návod s obrázkama. Kup si čtyřlístek a tam se snad od Myšpulína něco naučíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...