Přejít na obsah

Zadní stěrač


NILO.PRAHA

Doporučené příspěvky

No je to sice o trochu lepší,ale v horní úvrati to stírá žalostně málo.Stěrač tam vůbec nedosedá.Tak nevím,jestli to zkusit ještě přibrousit,vyměnit gumičku(i když je nová),vykašlat se na to,nebo jít do toho stěrače na O2???? Docela mě to štve.Nový stěrač a takový šmejd.Za 200kč by neměl být až tak špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím škodováci.Dneska jsem ještě obrousil boky stírací lišty a i vnitřek ramínka.Zdálo se mi,že to tam ještě trochu drhne,ale moc tomu stejně nevěřím.Zítra jedu směr Praha,tak to cestou vyzkouším.Pokud to nepomohlo,poptám se po tom stěrači na O2.Jen takový poznatek.Když jsem samotné ramínko přiložil k oknu,musel jsem ho docela dost přitlačit aby dosedl celou plochou i v horní části.Nevím jak byl vytvarovaný origo stěrač,ale tohle se mi nějak nezdá.Ta pružina je nová jako celý stěrač,ale přítlak je nic moc.Nevím,nevím jestli tudy povede cesta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrač jsem vyzkoušel až dnes a je to děs.Skoro vůbec to v té horní části nestírá.Tohle je opravdu nepochopitelné.Místo zlepšení je to ještě horší.Pochybuju,že by to vyřešila nová gumička.Jdu hledat O2 zadní stěrač komplet.Jinak se zdá,že nikdo žádné problémy podobného rázu v současné době neřeší???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže závěrečná informace.Třeba se někomu bude hodit.Nakonec jsem  zakoupil originál zadní stěrač na F1.Každý díl byl samostatně(ramínko,lišta a krytka šroubu).Cena všech dílů 399kč.(původní komlet stál 200kč) Již na první pohled je vidět kvalitnější pružina i gumička zdá se lepší.Po namontování vyzkoušeno a stírá to po celé ploše jak má.Poznatek je takový,že ne vždy se vyplatí kupovat neoriginál díly.Hezké svátky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tobě zadní stěrač stírá po celé ploše?  :kol-128:  To s tím mým budu muset teda něco udělat, protože to je děs a hrůza.  :w00t1: Úplně jsem ztratil víru, že je možné, aby ti zadní stěrač pořádně stíral. A tys mi ji navrátil

 

Nedávno jsem kupoval nové celogumové přední stěrače a jako napotvoru přední levý mi nechává ve výhledu čmouhu. Už jsem zkusil všechno co znám, ale potvora furt nestírá jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední stěrače mám stále originál a měním jen gumičky.Kupuju grafitové za cca 90kč,ale teď si nevybavuju,jestli za jednu,nebo za obě.Vyměnit a stěrače stírají půl roku suprově.No a tak stále do kola.

S tím zadním jsem se opravdu přesvědčil,že zde není na místě šetřit.Nový komplet stírá fakt bezvadně a to už jsem přestával doufat.Musíš jen koupit origo díly.Každý je prodejný samostatně.Přeji hodně zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mam hatchback a ja sa cez zadne okno nepozeram a mam tam len odtrhnuty kusok resp. Mam tam kusok len od kolena bez gumickya je to skarede :-\ a nejde my Ani ostrek Ani sa nehybe aj ked ked dam ostrekovat tak motorcek na ostrekovanie je pocut, diki za odpovede

Editováno: , autor: Peter@123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj omlouvám se že oživuji staré téma ale přijde mi zbytečné dělat nové. Na fabii 1 kombi nám před pár roky ulomil sníh zadní stěrač a od té doby (ikdyž je tam nový, dokonce 2. jelikož se situace opakovala) nestírá. Táta má podezření že by to mohlo být tím že je hřídel zaražená dovnitř. Co myslíte mohlo by to být tím nebo je to něčím jiným? Budu rád za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...