Přejít na obsah

Problém s topením?


ZEZA

Doporučené příspěvky

Fouká mi studený vzduch z ofuků i při zahřátém motoru a regulaci mám nadoraz doprava (climatic).Ale když potočím kolečkem regulace kousek doleva a pak ho vrátím,tak mi začne hned foukat teplý vzduch.Když je motor studený a udělám tanhle manévr z regulací,tak mi začne foukat teplý vzduch po cca 3 km i když je teplota vody na 0.Jelikož je ještě v záruce,tak jsem byl v servisu a tam mi řekli,že diagnostika  žádnou chybu nehlásí,že se pokusí něco zjistit v Mladé Boleslavi a že se ozvou.Nemněl jste někdo stejný problém?   

 

 

 

Škoda Yeti 2.0TDI 81kw                                                                                                                                                                                                                              

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také když chci, aby mi to topilo, musím pohnout kolečkem (i když bylo před tím nadoraz  vpravo)  zpět doleva a pak opět doprava...  Nechápu , ale dělá to tak od novoty !

Také nevím, zda to tak má být, či je to chyba.  Smysl nechápu ( v případě, že to tak má být)

 

1,2 TSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná blbost - ale není to tím, že odpoledne když přijedeš je jiná venkovní teplota (třeba +3st) než ráno(třeba -4st) a klapka která nastavuje míchání teplého vzduchu z výměníku se studeným vzduchem z venku zůstane v poloze kdy odpoledne je vzduch teplejší a tím pádem je více otevřená, vypneš motor a ona tak zůstane.- ráno nastartuješ a jde tam více studeného vzduchu a tak to netopí, proto to asi musíš popohnat ručně aby se ta klapka vzpamatovala.....

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chci rychle zahřát interiér, tak s úspěchem používám tlačítko recirkulace vzduchu a tím se vyhnu popisovanému problému s pootevřenou klapkou a přimícháváním studeného vzduchu z venku. Po chvíli ho zase samozřejmě vypnu. Jinak mám ale dodnes problém s mlžením zadních oken, ať mám puštěný ofuk na boční skla a ovladač na přímo, nebo na půl na sklo a nohy, nebo na sklo tak se mi mlží zadní okna tak, že je musím otírat aby to pak nezamrzlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 

na max ale neznamená maximální teplotu, ta je řízená čidlem, protože teplota vody v trubkách je asi kolem 80 st....takže i když je to na max tak se tam stejně musí přimíchávat studený vzduch a max je nastaveno z fabriky a to bude asi tak 35st....nevím

 

 

Nevim kdyz jedu tocitko na max auto se zahriva a fouka postupne horky vzduch zastavim rozjedu se tocitko na max voda horka a fouka studeny vzduch treba ze pojedu 20 km protocim tocitko min max a hned fouka horky vzduch asi uplne standartni nebude proste musis zakvrdlat tocitkem asi kontrola ze zijes a zacne topit  

Editováno: , autor: Kolicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes som volal do Galimex Zilina pan pri telefone mi spomenul ze to uz robil jednemu panovi a ten sa uz neozval tak to budes asi ty PIPO100 co si aj pisal. Ja som od Popradu telefonoval som tam vysvetlil problem tak mi povedal ze to chce fleshnut online systemom tak dufam ze to bude ok. A ako dlho ti to robili mne spominal asi dve hodiny tak daj vediet.Yetiho mam este v zaruke tak to budu riesit zarukou. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...