Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

aha, pán je lingvista, určitě ale nepíši chlapy kupovali jako někteří jiní zde ... ale díky za upozornění, opravím.... 

To není o lingvistice ;) ale prostě bez té čárky jsem to na první přečtení bez zamyšlení pochopil úplně stejně jako Lukason

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne v pohodě :D já už to neřeším,. ale tak ta gramatika taky není od věci, však sám to kritizuješ výš a asi dobře víš, že příspěvky některých se někdy těžce čtou (tím nemyslím zrovna Tebe, jedna čárka žádná čárka :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem rad ze aspon nekdo to pochopil tak jak to je napsany a neeee tak jak si do pan Hravec myslel u sebe v hlavicce ;)  :kol-47:

 

Napises tam otaznik a jak to ma asi vyznet ;) .... a potom me osocujes z toho at to ctu az do konce,... do konce sem to precetl a dokonce trikrat a jeste sem si rikal jestli to myslis vazne ;)

 

rekl sem si ze asi jo,... proto sem ti napsal to co sem napsal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, byl jsem tak mimo, že jsem byl přesvědčen, že do Anglie se vozí specielní dvojbarevné provedení s přelakovanými znaky a nápisy a nesedícími liniemi a úmyslně nedolakovanými sloupky A ... spokojenost? nechme toho pls

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, co přinese nového RS MY2015, která se začne vyrábět 22 KT?

Mimo zploštělého volantu?

 

Dnes mi přišla informace, že moje eReSo stále není ve škodováckém systému a ještě to potrvá minimálně 1,5 měsíce, než se tam auto vůbec dostane.

 

Objednával jsem 19.12.2013. (nemám žádne asistenty ani pan střechu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamerka by se v této cenové kategorii už opravdu hodila. Dále plynová vzpěra kapoty, tapicírung ve dveřích, odhlučnění od kol, tlačítko s nápisem vRS... .Nebo DCC a vyhřívaný volant.

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za volbu režimů jsem si připlatil, jen jsem narážel na zdejší diskuzi, že eresa nechodí s podsvětleným nápisem vRS, ale MODE nebo něco podobného (teď nevím).

 

Aha, že bych pozdržel výrobu a počkal na DCC? :)

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...