Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Kodiaq nijak neupraven montovan v seriove vyrobe.

 

Co ostatni auta ? taky nijak neupravovane ? Taky montovany v serii ?

 

Asi tezko, ze jo, je to kusova vyroba a vsechno delalo rucne ci specificky.

A vy se divite, ze se Kodiaqu prorazila guma a utrhnul zadni difuzor. To snad nemyslite hosi asi vazne ze jo, na to co to auto zvladlo a bylo defakto stejne terenu schopny jako ostzatni UPRAVENY auta, je to za me moc fajn vysledek.

 

Proste to je jak kdyz neplavce hodis do vody a plav. 

 

Neznam okolnosti a nechci nejak vychvalovat, ale furt si myslim ze je to fajn vysledek.

O TV hovna snad nema ani cenu mluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na Kodiaq rozhodně nenadávám, právě naopak. A v garáži bych jej rozhodně snesl.

Vzhledem k tomu, že jsem "škodovkář" bych i Škodovce přál výhru ve výběrovém řízení (jakémkoliv), neboť mi připadá logičtější, aby naše státní firmy jezdily s vozy domácí produkce (od firmy která zde má tradici).

Pouze mi jaksi vzhledově nejde spojit terén a Kodiaq dohromady.

Možná je to spojeno s tím, že naposledy jsem jel v těžkém terénu s PV3S a Uazem.....a to před mnoha lety.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Kodiaqem se má jezdit tam kam je určený, tedy polní cesty a louky. To že to tam včera zvládnul je sice hezký, ale jen ty opravy vyjdou možná na desetitisíce. To bláto se dostalo všude a třeba brzdy a ložiska asi moc nejsou šťastný. Problém byl v jeho nízké světlé výšce 188 mm a s takovým parametrem se neleze na vojenský tankodrom. Jinak je to o ničení materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 11 hodinami, davidek.c napsal:

vsichni nadavaji na Kodiaqa,ale vsichni by ho radi videli doma v garazi :-) to auto ma sve vyhody a taky nevyhody ale treba ja bych si ho umel predstavit doma :-)

 

Myslím, že tohle bude hlavní problém, prt. jak by ho (skoro) všichni chtěli mít doma, tak ho doma mít nebudou a představa, že vojáci v něm jezdit budou je budí ze snu:ph34r:

Jinak tady je link na článek na army.cz, kde je i vyjáření ministra a NGŠ, které by si měli někteří horlivě diskutující poslechnout a/nebo přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň na videu (v reálu mě Kodiaq dost zklamal, takže těžko říct) se mi to líbí, vypadá to 100% lépe. Chtělo by to ještě tu dělící horizontální lištu v nárazníku hodit do černého lesku, ale jinak dobrý.
No a nemohu se zbavit dojmu, že i ten Rapid teď vypadá 100x lépe, než ta 4-oká hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo. :D Připadá mi, že se chtějí prostě přiblížit „socka“ edicím Fabií...

 

titul_431c05cc3a9f2.jpg

 

#Sorryjako, ale pokud už chci prodat auto za více než milion (protože co si budeme povídat, SportLine nebude levnější), tak si snad dám záležet na tom, aby to nějak vypadalo, ne? Dají tam skvělé přední světla, masivní nárazník a pak plastové šmejdy na blatníky? Wow! WOW!

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Awww, sladké. Jsi větší kokot než jsem čekal. :wub:

 

Rozhodně pojďme srovnávat auto s hodnotou 30 tisíc s autem, které stojí milion. Jde vidět, že jsi zapálená ovečka, která by se bez toho, aniž by bránila ŠA ani nevysrala.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravá hospodská diskuse. Přichází vulgarity a odvádění pozornosti jinam. Tak to má být. Každopádně ani v autě za třicet tisíc člověk nemusí žít jako prase.

 

Kokodák se mně nelíbí, verzi Sportline pro daný segment považuju za ulítlou. Ale ohrnovat nad tím nos kvůli plastu v podběhu a přitom jezdit v takovým brajglu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se poprvý setkal s Kodiaqem který měl otevřenou kapotu nad motorem a to na výstavě karavanů v Letňanech. Koukám na malý motor u kterýho je baterka ve velikosti cca 3/4 horní plochy motoru a tak si říkám,,aha 1,4 jak od motorky". Tak říkám u stánku prodejci, že ta 1,4 je tam opravdu směšně malá, ale on na to ,, ne,ne je to dvoulitr" :o. Takže největší motor v Kodiaqu a vypadá teda jako malinký nebo jako atrapa. Kam ten svět spěje, zejména pod diktátem Koncernu VW který povolí do středně velkého auta max. takový motůrek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překvapení je dáno tím že jsem zvyklej z velkýho auta na velký motor a to beru jako standart. Jenže nyní jsem do relativně většího Kodiaqu kouknul a místo motoru tam bylo dost volnýho prostoru a motor mi připadal snad menší než moje 1,8 T v Octávce ve které to beru jako odpovídající velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wolfspitz napsal:

Dneska jsem se poprvý setkal s Kodiaqem který měl otevřenou kapotu nad motorem a to na výstavě karavanů v Letňanech. Koukám na malý motor u kterýho je baterka ve velikosti cca 3/4 horní plochy motoru a tak si říkám,,aha 1,4 jak od motorky". Tak říkám u stánku prodejci, že ta 1,4 je tam opravdu směšně malá, ale on na to ,, ne,ne je to dvoulitr" :o. Takže největší motor v Kodiaqu a vypadá teda jako malinký nebo jako atrapa. Kam ten svět spěje, zejména pod diktátem Koncernu VW který povolí do středně velkého auta max. takový motůrek.

Co jsi čekal lodní motor nebo co??pokud viš co čekat,tak tě to nemůže přece vůbec překvapit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...