Přejít na obsah

Automatické zamykání


dezod

Doporučené příspěvky

neznatelne? melo by se to sklopit uplne.

jinak obcas jezdim treba i par dni na poloze výhřevu...

Mozna to mam uz tak dost sklopene :smich: , ale proste trosku se to skloni.

A vidis na obrubnik.

Ja to proste nepouzivam. A vyhrev mam zapnuty skoro permanentne -_-

H.

Předpokládám,že máš v elektrice sedačky, nebude to aktivní jen k některým stupňům výbavy? A my Ambienťáci :ph34r: máme prostě smůlu? Nebo že by někdo věděl..jak to dorobit dodatečně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, že viem, ako to dorobiť! Len to čosi stojí!

Sklopenie zrkadiel bude možné len v kombinácii s elektrickým sedadlom vodiča. Ono v podstate sedadlo ani netreba, len jeho RJ a zrejme aj tlačidlá, na zapamätanie a aspoň prvú pamäť (č.1). RJ sedadla je tá, ktorá riadi naklápanie zrkadiel a sleduje ich polohu. Ja som el sedačky dorábal, tak som myslel, že mám vyhraté a stačí už len nakódovať naklápanie. Ale ... druhý problém je, že by bolo potrebné vymeniť motorčeky aspoň pravého zrkadla, lebo bežné motorčeky nemajú snímanie polohy zrkadla a bez tohoto nevie RJ sedadla, kde má zrkadlo nastavené a sklápanie vôbec nefunguje. Kým nenájdem rozumný zdroj na tie motorčeky (t.j. celé vnútro zrkadla), tak mám smolu.

Ja to sklápanie mám vo firemnom nekoncernovom aute a je to fajn vec, tiež si to prepínačom L/P prepínam, či sa to sklopí alebo nie. V OII to zatiaľ postrádam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim,

měl bych takovej dotaz, který si sám nedovedu vysvětlit...

přišel jsem k autu, otevřel centrálem, něco hodil do kufru, ten zavřel, otevřel jsem dveře řidiče a najednou se mi otevřelo víko kufru a nechápu proč?! Středový tlačítko na klíčku jsem 2s nedržel. Stalo se mi to myslím podruhý, poprvý jsem ani nevěděl kdy se mi to otevřelo, všiml jsem si toho až na maxidotu po nastartování a to jsem do kufru vůbec nelez :blink:

Update: no jsem si teď simuloval trochu to nastupovaní a je možná fakt možný, že ráno rozchrápanej jsem se sápal s báglem jěště do auta a ňák nešikovně zmáčkl to tlačítko na klíči, takže můj dotaz je asi zbytečný :blush: , tak teď budu dávat větší bacha a uvidím, stejně bych to tlačítko ale zrušil :D

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

měl bych takovej dotaz, který si sám nedovedu vysvětlit...

přišel jsem k autu, otevřel centrálem, něco hodil do kufru, ten zavřel, otevřel jsem dveře řidiče a najednou se mi otevřelo víko kufru a nechápu proč?! Středový tlačítko na klíčku jsem 2s nedržel. Stalo se mi to myslím podruhý, poprvý jsem ani nevěděl kdy se mi to otevřelo, všiml jsem si toho až na maxidotu po nastartování a to jsem do kufru vůbec nelez :blink:

Mně se někdy stane,že se zavře,jakoby zacvakne,ale není úplně dovřený..je to při zavírání trochu jiný zvuk,než když požádně zacvakne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

měl bych takovej dotaz, který si sám nedovedu vysvětlit...

přišel jsem k autu, otevřel centrálem, něco hodil do kufru, ten zavřel, otevřel jsem dveře řidiče a najednou se mi otevřelo víko kufru a nechápu proč?! Středový tlačítko na klíčku jsem 2s nedržel. Stalo se mi to myslím podruhý, poprvý jsem ani nevěděl kdy se mi to otevřelo, všiml jsem si toho až na maxidotu po nastartování a to jsem do kufru vůbec nelez :blink:

Mně se někdy stane,že se zavře,jakoby zacvakne,ale není úplně dovřený..je to při zavírání trochu jiný zvuk,než když požádně zacvakne

To jo, že když se víku trochu nepomůže, tak se nedovře (to bude to dokonalý těsnění v interiéru :D), ale to je na tom víku vidět nebo to máš jěště nějak jinačí?

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zbytecna funkce.

Lenost zabiji. Ja vzdy kliknu jakmile jsem 10 metru od auta. Takova rana z milosti o)) Zamrka ze ok a jde se pryc.

Ahoj

Nejde o "Lenost" ale ide o to ze po takom dni kedy stale nastupujem a vystupujem proste aj ked zamknem spravim to

automaticky a neuvedomim si to a az potom doma sa zacnem namotavat ci som zamkol :-)

takto by som bol v klidisu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o "Lenost" ale ide o to ze po takom dni kedy stale nastupujem a vystupujem proste aj ked zamknem spravim to

automaticky a neuvedomim si to a az potom doma sa zacnem namotavat ci som zamkol :-)

takto by som bol v klidisu ;-)

A te´d si vem, že takhle do auta nasedneš a budeš na někoho čekat..a ono se ti to po chvilce zamkne..s tebou uvnitř..a bude tě to spíš štvát než ti pomáhat.. Řekl bych, že nejde ošetřit úplně všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze by to osefikovat slo. Pokud necham klice v zapalovani, tak by se to nezamklo a pokud bych klice vytahl ze zapalovani a potom otevrel dvere a nasledne zavrel a pritom zapomel zamknout, tak dejme tomu, ze by to do minuty po zavreni dveri, zamklo celé auto. Urcite by to slo nejak vymyslet, aby to fungovalo ke spokojenosti vsech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JInak me se taky obcas stava, ze dam auto do garaze, zamknu garaz a pak az cestou domu mi najednou zacne vrtat hlavou, jestli jsem zamkl auto a uz parkrat jsem se kvuli tomu vracel se presvedcit. Jinak jednou se mi stalo ve Zline, ze jsem zaparkoval na parkovisti a asi az po pul hodce mi najednou problesklo hlavou, ze jestli ja jsem vubec zamkl, no samozrejme jsem auto nezamkl, naštěsti nikoho nenapadlo to vyzkouset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
Ja myslim ze by to osefikovat slo. Pokud necham klice v zapalovani, tak by se to nezamklo a pokud bych klice vytahl ze zapalovani a potom otevrel dvere a nasledne zavrel a pritom zapomel zamknout, tak dejme tomu, ze by to do minuty po zavreni dveri, zamklo celé auto. Urcite by to slo nejak vymyslet, aby to fungovalo ke spokojenosti vsech...

s tymto by som skolaboval. casto krat robim to, ze vytiahnem klucik zo zapalovania a necham kluce v aute. zabuchnem dvere a robim nieco pri aute. ak by sa mi zamklo, to by som sa asi nepotesil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Mám otázku pro ty, co mejí ve své OCII nakódované automatické zamykání po rozjezdu. Jakým spůsobem potom odemknete auto, respektive všechny dveře? Já musím buď vytáhnout klíček ze zapalování, anebo odemknout spínačem na středovém tunelu. Třetí možnost, která je avizovaná v manuálu mi totiž nefunguje tak jak by měla. Jedná se o odemknutí všech dveří po otevření dveří řidiče vnitřní klikou, tato funkce mi nejde, narozdíl od manželčiny FII kde tohle funguje dokonce i od dveří spolujezdce. Takže, jak to máte vy, je chyba v mém autě, anebo to tak mají všechny OCII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám jako Ty a podle mě ta druhá varianta se dá nakódovat.

Tiez som hladal moznost ako vyriesit automaticke zamykanie auta po vystupení... po určitom čase.. bohužial nič som nenašiel, osobne to riešim alarmom z pasivnym režimom, ktorý po utčitom čase nečinnosti uzamkne auto a mam istotu.. samozrejme ak mate ešte aj pager, tak si to viete pozriet (overit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...