Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme u jádra problému. Až budeš na compu, tak se podívej. Ten bazmek je jen držák, kterej asi málokdo použije. Jinak je to malinký zařízení a vejde se za zrcátko. Kvalitativně fakt dobrý a za ty peníze zcela bezkonkurenční. Ti dva kolegové, co to maj, jsou hodně náročný rypáci a vybrali si to po dlouhým rozvažování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jak uz jsem psal vyse, mam ji z aliexpresu vysla i s 32Gb kartou na 97$ byl u ni o kabel na napojeni primo do el. site auta, jelikoz je zima a nemam garaz tak ji zatim napajim pres zapalovac, kabel vedu pod tapecem strechy pres pravy predni A sloupek, jelikoz ma rapid zasuvku az u rucni brzdy tak mi k ni nevysel kabel o kousek kdyz jsem jej vedl popod palubku, takze ho zatim vedu na uhlopricku pod kobereckem. Jedna se o kamerku Mini 0806 u nas vyjde na 4550,-

 

Zde odkaz přímo na Aliexpress kde jsem kameru koupil.

Videjko pres den ted nemam, ale jakmile budu mit hned ho sem dam...

Editováno: , autor: Hanysek Kocich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...