Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Já jsem taky zkoušel různé silikony ap.Bylo to dobré, ale nebylo to ono.Po čase se vrzání vrátilo.Co se týče motorek, tak jsem měl super zkušenost z 2T olejem Motul 510.Tento olej je oproti jiný super přilnavý, proto jsem ho krom motorek používal i do olejničky.Napadlo mne ho vyzkoušet, tak jsem si ho dal trošku na houbičku a rozetřel jsem ho lehce po těsnění.Výsledek je spokojenost.Je to přes měsíc a ani náznak vrzání.Už na to nic jiného používat nebudu.Preventivně to 2x do roka přetřu a už o tom vrzání uslyším jen tady na foru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pred dvouma tejdnama namazal takovym tim bilym lojem na tesneni proti zamrzani..namazal jsem ten semšovej jazýček....no je pravda ze prselo par dni ale ted tri dny vedro a a ani naznak vrznutíčka :) takze zatim dobry uvidime jestli to vydrzi do toho uterka kdy ma bejt nejvetsi vedro

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to samé při pohybu nahoru úplně ze spodní polohy. Byl jsem v servise s druhým autem, tak jsem rovnou při té příležitosti požádal, ať se podívají i na tohle. Auta jsem převzal a dělá to úplně to samé, tak nevím, co a komu vlastně mazali : ))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano to bylo presne jak rikas, hodinky, ale dnes po praci sem ji zvednul a silenej rachot[emoji2] doufam ze to bude treba jen teplem ale je to hrozny. Zkurvili i loketku prevzatou z octy 1. Tam je absolutne v poho i po 400tis km [emoji2] mam najeto 18500tis a bojim se co prijde pri 30tis. Me upadnou kola. A to me prestala chladit klima jeste [emoji2][emoji2][emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cvakání mě dělá od novoty (při každém odklopení bez ohledu na cokoliv) a nikdy jsem si nemyslel že je to špatně, pravda je že u bratrance MR2014 to nedělá, úplný ticho, to jsem přirovnával novému MR a modifikaci. Tak že to cvakat jakoby přes zuby nemá jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to teda s MR2014 dělá, od novoty byl klid, začalo to až časem, proto jsem to zmiňoval v servise.

 

Mi to dělá asi 5 - 6 "cvaknutí" na začátku dráhy z úplně spodní polohy, podle mě to taky bude souviset s těma aretačníma polohama, pak nahoru už nic, je to podobné jak zatahování ruční brzdy bez zmáčklého knoflíku.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to opět zeptám, až zase půjdu do servisu s něčím jiným. kvůli tohohle bych tam extra nechodil, ale od novoty to zkrátka nebylo. Nicméně to ani cvakající relé stěračů a také jsem byl odkázán na vlastnost výrobku : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...