Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Petrrr : Mazat každopádně celé to "chlupaté" tělo, jen břit nepomůže.Těsnění doléhá plošně a "ta" plocha způsobuje to vrzání.Vždy jsem to zkoušel tak, že jsem při zavřených dveřích zatlačil (lehce) opakovaně na sklo dveří a ono si to krásně povrzávalo jak cvrček.Teď je to nehlučný a je to fakt rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajne diky. Teda mazat jen protihlukovku. Ja to bral silikonem hlava nehlava pokud to jen pripomialo gumu :D. Tedy vse ostatni, hlavne ta vnitrni tesneni na karoserii utru a budu mazat jen toto. Zatim to necham taky to pomohlo a az to vyschne ten silikon pokud se u tebe osvedci ta bila vazelina pouziji tu, ta by mela mit delsi zivotnost. Jinak pod tou hlukovkou si to nemazal jen chlupate ze zhora ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr. Jo za chladna mi to taky nevrzalo, ale testoval jsem to na přímém slunci a bylo vedro a ani muk.Mazal jsem jen tu jednu plochu.Pokud ale přelízneš i ten vnější břit, tak se 100% nic špatného nestane.Pro jistotu jsem to namazal nejvíce tam, jak těsnění přiléhá na ten černý kryt B sloupku.Není tam extra pevně uloženej, tak by to časem taky mohlo být zdrojem hluku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to asi nevrže...to mi řekněte jaktože to někomu vrže a někomu ne :) nicméně celkem síla je jet po hrbolatý cestě s polootevřeným okýnkem anebo zabouchnout dveře s polootevřeným okýnkem...to jsou zvuky :D jendou jsem zabouchl dveře, okýnko do půlky a ta rána...myslel jsem že se to celý rozpadlo :) od tý doby okýnka skoro neotevírám :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna torchu hloupe, ale stejne se zeptam... to vrzani toho tesneni se projevuje takovym lupanim / krupanim ve dverich ? neco mi tam hlavne pri projizdeni nerovnosti v nizke rychlosti docela hlasite praska...

diky

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říci, me třeba v zadních dveřích něco navíc klepe v levých, ale tohle je, že mi vrže celý auto, jde to ze všech dveří. mazání pomohlo. Klepání v levých zadních dveřích jsem se však nezbavil - což mi tak nějak nevadí. To křupámí může být ono a nemusí, hlavně kdy ti to dělá, dělá ti to i za deště nebo po dešti? Se vzrůstající venkovní teplotou je to horší a horší? Pokud nedělá po dešti, a s teplem se to zhoršuje pak je to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si odpoledne vypnul radio a na nerovnost fakt lupání hrozný....sem nevěděl jestli to jde z kufru nebo odkud ale přišlo mi že je to všude kolem...tak jsem to vyřešil tak, že jsem zase radio zapl...nemusí ani moc nahlas a lupání je pryč :D

Nebyl to vyslovene obtezujici zvuk ale fakt takovy lupáníčko, jako byste chodili v lese po větvičkách  :) asi nemá smysl řešit

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave v tom je ten vtip. Byl jsem uz na pokraji zhrouceni a s krumpacem v ruce ze ty tapeci vytrhnu. Mel jsem pocit ze pouze me se to tyka, nikdo jiny problem do te doby nemel az se to tu zaclo resit a doslo to k tomuto zaveru a pravda, budi to dojem ze vrzou tapeci pri jakemkoliv krutu karoserie ani nemusis pres diry, staci hrbol zatacka apod. Po tom co jsem namazal, zatim klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...