Přejít na obsah

Dalkove ovladani nefunguje , central ano


Peposu

Doporučené příspěvky

mne tiez prestalo fungovat dialkove,v Skoda servise ho technik sparoval ale nefungovalo, ponukolmi vymenu konfortky z novym klucom  za cenu cca 220€, potom som navstivil "garazovy servis kde tie ho znova sparoval ale nefungovalo tak mi ponukol iny kluc -dialkove a za cca minutu to cez VAG sparoval cena 10€  tak ze dialkove sa moze pri sparovani tvarit v poriadku ale nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je přesně to, co jsem v předchozích příspěvcích naznačoval. To chce prostě diagnostiku s testem jednotky dálkového ovládání, která rozliší:

1) Zda je dálkový ovladač kompatibilní z hlediska frekvence nosné vlny, typu modulace a komunikačního protokolu (DO je vhodné ke spárování).

2) Zda je ID dálky načteno do paměti EEPROM jednotky (DO je spárované s jednotkou).

A pak to chce technika, který není spokojen pouze s finanční odměnou, ale také s odměnou úsměvu spokojeného zákazníka. :kol-48: Taková kombinace může ušetřit třeba 210€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je přesně to, co jsem v předchozích příspěvcích naznačoval. To chce prostě diagnostiku s testem jednotky dálkového ovládání, která rozliší:

1) Zda je dálkový ovladač kompatibilní z hlediska frekvence nosné vlny, typu modulace a komunikačního protokolu (DO je vhodné ke spárování).

2) Zda je ID dálky načteno do paměti EEPROM jednotky (DO je spárované s jednotkou).

A pak to chce technika, který není spokojen pouze s finanční odměnou, ale také s odměnou úsměvu spokojeného zákazníka. :kol-48: Taková kombinace může ušetřit třeba 210€.

vsak to kluc-dialkove sa sprava na diagnostike v poriadku ale DO nefunguje ked zablika aj ledka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi možná byl spokojen s typickým cvaknutím....

Je to možné, že se spokojil jen s tím cvaknutím a že se v tom dál nechtěl nějak vrtat - opravdu nevím. Bohužel DO venku ani nezkusil, vrazil mi klíč, že to prostě nefunguje a že neví čím by to mohlo být (naštěstí si nevzal ani halíř). Baterku jsem pro jistotu ještě vyměnil za fungl novou, než sem jel do toho klíčového centra (ale neměřil jsem jí - nemám čím). Tak nevím co s tím, jestli zajet přímo do autor.servisu? Ale aby mi to pak nestálo raketu :) nebo ještě zkusím jiné klíčové centrum.

 

Nevěděl byste někdo o nějakým "garážovým" technikovi z Plzně či okolí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to nebyl tentýž ovladač, který kdysi fungoval, řekl bych, že nejspíš máš špatný typ ovladače. Tak to zkus udělat jako kluvo. Neporadím ti, kdo v Plzni či v okolí by ti mohl pomoci a já jsem bohužel přesně z opačného konce republiky :kol-32: . V každém případě když někoho takového najdeš, ověř si, zda ti bude schopen zajistit v případě opakovaného neúspěchu se spárováním tvého ovladače následné spárování s jiným ovladačem stejného typu - jen na zkoušku. Pokud jiný ovladač bude fungovat, je situace jasná a můžeš hned nový ovladač koupit. Pokud nikoliv a i jemu bude diagnostika ukazovat úspěšné spárování, pak už bych doporučoval ten autorizovaný servis, pokud tady někdo nemá ještě jiný lepší nápad, co v takovém případě je možné udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to peposu : je to zapojením rádia, jak píše vyvrtka. měl jsem to samé

 

Tak opravdu odpojil jsem dnes konektor radia a ejhle auto se mi uvnitr rozsvitilo a i zacaklo zase zamykat , dekuji za radu , opravdu je chyba v zapojeni iso konektoru musim to prezapojit jinak . Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 12. 1. 2014 na 21:13, mirsont napsal:

Já to v Karviné dělám za 300,-. Ale pro uživatele zdejšího fóra dám rád slevu :kol-28: . Pokud to nemáš daleko, v katalogu firem - Autoservisy najdeš kontakt na Zámečnictví Twardzik.

Ahoj, mám ten samý problém, vyměnil jsem baterie v ovládači a párkrát mi fungoval ovladač a teď už nefunguje vůbec. Mohl bych za tebou dojet nechat zkontrolovat. Děkuji Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím chcem sa len spýtať existuje nejaký návod k DO konkrétne Fabia 1 komfort.Kedysi som už ani neviem ako pomocou DO vypol to pípanie pri zamykaní a odomykaní že mi len smerovky blikli a bolo,ale po odpojení baterky  DO zase pípa pri zamykaní aj odomykaní čo by som chcel zase vypnúť.Vypol som to vtedy pomocou DO som stlačil 5x odomknutie alebo ako už si nepametám a teraz na to neviem prísť.Ak existuje nejaký návod  ďakujem za každé info...?(:

Editováno: , autor: marek214
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...