Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


DavidSK

Doporučené příspěvky

Me osobne se naprosto prici fakt, ze auto za 700tisic nema v zakladu ani sebemensi naznak jakekoliv lepsi vybavy. Tudiz bych nad tim ani s principu neuvazoval, navzdory tomu, ze tento druh auta (to jest normalni auto pouzitelne v mirnem terenu) je pro me zcela idealni. Predpokladam ale, ze ve Skodovce maji na rozdil ode me vyzkoumane, ze lidi to i takto budou kupovat, takze neni moc na co si stezovat. 

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viz výše jsem uváděl níže znovu uvedené cenové srovnání snad u nejvíce kupované motorizace - to opravdu chceš aby výrobce lepší výbavu dával zdarma?

 

O III Elegance 2.0 TDI 110 kW 6-stup. mech. 4x4 - 680 900 Kč

O III Ambition  2.0 TDI 110 kW 6-stup. mech. 4x4 - 630 900 Kč

O III Scout       2,0 TDI/110 kW 6-stup. mech 4×4 - 682 900 Kč

O III L & K        2,0 TDI/110 kW 6-stup. mech 4×4 - 757 900 Kč

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som prvý krát videl v dnešných Ěmbéčkach hnedý interiér (Superb L&K), tak som myslel, že dizajnéri už neviedia, čo daľej...

Ale ako píšete, dnes aj u iných automobiliek asi trend, ale už pomalinky aj ja tomu začínam príchádzať na chuť.

Som zvedavý ešte na látkové sedadlá v SCOUTe, ale vedel by som si predstaviť nasledovnú konfiguráciu do nového SCOUTa:

 

Podlaha: čierna (ako aj je možné)

Sedadlá: hnedá kombinácia s Alcantarou (ako aj je možné)

Dvere: hnedá Alcantara (je možné len hnedá alebo čierna koženka - alebo aký je to materiál)

Palubovka: hnedá/čierna (ako aj je možné)

Strop: čierny (toto je možné zatial len u RS, no neviem pochopiť prečo by to nemohlo byť aspon volitelné, trebárs pre SCOUTa a L&K)

 

Zaujímavý interiér dostal tiež SEAT Leon X-Perience "ala SCOUT"

post-14490-0-76026900-1403991695_thumb.j

post-14490-0-97184400-1403991705_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadarmo urcite ne, ale tak aby se clovek pri koupe plne vybavy nedostal na cenu premiove znacky. Probuh parkovaci senzory za 17400? To si delaji srandu ne? Do Audi A4 stoji 12000. Pricemz jsou to na 99% jedny a ty stejne.

 

Parkovací senzory přední + zadní na Scouta stojí 17.400 Kč a na Audi A4 stojí 22.100 Kč (položka 7X4).

Cena 12.700 Kč platí k akčnímu paketu, který sám o sobě stojí dalších 39.900 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zaměstnanec :-) takže DPH těžko. Na jiném místě tady jsem se dotázal na rozdíl mezi Candy, Moon a Laser a odpověď jsem nedostal tak jsem objednal Candy (tu má na erese a jinou než bílou nechtěla). Nemůžeš mě seznámit s vedoucím salůnu, kde mi dají Scouta v téhle náloži za 730? Protože na tuhle cenu jsem se pravda nedostal....myslím s DPH. není to rýpání, opravdu bych to koupil jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš....krize :-) ne , já nechtěl tu 1,8 (neptej se mě proč-protože po pravdě když mi tam nechtějí dát ten 162 kW motor z eresy, tak to nechci:-) a odstěhovali jsme se na kopec do takové strašné dědiny, takže předohrabem ...v zimě,,,,s dětma .... a já někde v ....nevím, prostě jsem magor...chci to zkusit a asi 135 kW a 132 kW ...je pro mne rozdíl ve výkonu :-) znáš mě jsem cvok, ale spousta lidí co mě nezná tak řeknou že jsem magor (léta tady mluvím o benzínu...) no jo, uvidíme jaké to bude a jezdit s tím stejně bude soudružka,já jen za odměnu :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no  lak možná mají (Moon je myslím metla ) ale eresu máme od 12/2010 a nic špatného jsem na té Candy za ty roky nezpozoroval....tak jsem se nakonec řídil tím, co znám :-)

 

to DavidSK - ne auto mi opravdu neukázali :-)   (vzhledem k typu motoru a jeho "lhůtám" bych asi při čekání na to, až auto bude reálně na salůnu-nestihl konec roku a to bych nerad). Myslím tím, abych se podíval, svezl a pak objednal....risknu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem poptával Scouta a psali mi, že od pondělí bude již konfigurátor, at vydržím... Zatím tam ale nic takového není. Sakra když chce škoda prodávat taková auta ne zrovna levná, tak mají vše mít před oznámením prodeje vyřešeno ne? Co si o tom myslíte?

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...