Přejít na obsah

Spoiler 5. dveří


Pericko666

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Dodi 15 napsal:

Měl jsem ho na Spacebacku StylePlus a tam se dával standartně

Také mám Style+, bílou Candy, ale bez panoramy, s černě lakovanými zrcátky. Tudíž bílá střacha a vzadu jen ten standardní malý plechový spoiler. Na OB autodíly teď mají ten spoiler za 1.100Kč (sleva 74%), to mě právě hodně nalomilo. Lakýrník by mi to za nějakých 2.500Kč nalakoval, já už si to nalepím. Lavíruji nad barvou, buď bílá Candy v barvě vozu nebo do černé jako mám zrcátka a jako je ten spoiler na výbavách MC. Ale mám na autě zase chrom masku a lišty pod okny, stříbrná kola. Tak se spíš kloním k bílé Candy, ta černá by byla asi jak pěst na oko. Jen bych nechtěl aby ta spára nahoře, kde ten nový spoiler navazuje na vodorovnou plochu původního plechového, byla nějak moc patrná a ještě zvýrazněná černým bokem té 3M pásky. Ale jestli by se jednalo o 1mm spáru, tak by to mohlo být OK. Prostě bych nechtěl, aby bylo moc patrné, že to je něco dolepované, ale aby se to co nejvíc opticky spojilo s minimem výrazných spar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem se mi to líbí. "No nekupte to, když je to tak levný" (sleva 74%). Jsem jak Hanzlík ze Slavnosti sněženek :-D. Myslím, že to není žádný tuzingový křídlo, který zvedne výkon o 20 koní, to nechci. Ale origo decentní doplněk a to chci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoiler už mám v laku. Teď počkat na podmínky pro lepení. Chtěl bych to zkusit sám dle přiloženého návodu. Prosím o info, kdo má zkušenost s lepením takovýchto věcí na co si dát pozor, abych něco nezdrbal 🙈

20220413_105825.jpg

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Studoval jsem návod. Udělám to asi následovně. Vyzkoušet spoiler na sucho a udělat si značky (spíš než fix používám papírovou pásku a značky tužkou). Znovu několikrát na sucho zkusit grif osazení na karoserii. Povrch katoserie očistit, odmastit. Na vnitřek spoileru se nanáší lepicí tmel, povrch pro něj vybrousit smirk. papírem a odmastit, nanést tmel dle návodu. Pak opatrně nasadit díl a napasovat dokud to na tmelu plave hezky na značky na papírové pásce, v pořadí dle návodu postupně strhávat pásky z oboustranky a vše lícovat a domačkávat, kontrolovat rovnoměrnost spar a slícování. Nejvíc se bojím přesného slícování a aby mi tmel někde nevylezl viditelně ven 🤔.

20220413_180923.jpg

20220413_180914.jpg

20220413_180957.jpg

20220413_180949.jpg

20220413_180940.jpg

20220413_180931.jpg

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

... je tam. Dnes ideální počasí na lepení 😎, teď nechám aspoň den schnout. Dělal jsem to sám a bez problémů. Bál jsem se abych to nepřehnal s tmelem a někde to nevylezlo a abych to lípnul přesně, ale pohoda 🙂. No sedlo to na 99,9%. Jsem puntíčkář, takže drobné nedokonalosti v přesnosti lepení tam vidím, ale jsem přesvědčen, že je vidím jen já jako pachatel 😁. Vypadá to fajn. Jsem zvědav až vyndám auto ven na pohledy z větší dálky...

20220510_132729.jpg

 

 

20220510_132827.jpg

20220510_132820.jpg

20220510_132937.jpg

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...