Přejít na obsah

park asistent


jsstanik

Doporučené příspěvky

MichalP použil tzv. sukovník, kterým jsem to dělal kdysi i já. Dá se sehnat již od 130,-Kč, a vrtá přesně jak má.

152.jpg

http://www.vrtaky.cz/index.php?strana=s&id=1603

Ano, přesně tímhle jsem to dělal. Jde to v pohodě, akorát ke konci se musí dávat pozor na dojezd. :)

Editováno: , autor: MichalP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalP použil tzv. sukovník, kterým jsem to dělal kdysi i já. Dá se sehnat již od 130,-Kč, a vrtá přesně jak má.

152.jpg

http://www.vrtaky.cz/index.php?strana=s&id=1603

Ano, přesně tímhle jsem to dělal. Jde to v pohodě, akorát ke konci se musí dávat pozor na dojezd. :)

Rikam ne! NEchtel jsem zminovat, ze to capo ma pujceny od tebe... :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem stromečkový vrták zn. LUX a stál jen 350,-. Od Narexu stojí těch cca 1400 a vypadá sice lépe, ale na vrtání do plastu je to asi jedno. Na díře udělané tím LUXem se nedá poznat, že je to vrtané. Prostě jak z fabriky.

To zní dobře, kde ho prosím seženu? Jaké to má přesné označení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem stromečkový vrták zn. LUX a stál jen 350,-. Od Narexu stojí těch cca 1400 a vypadá sice lépe, ale na vrtání do plastu je to asi jedno. Na díře udělané tím LUXem se nedá poznat, že je to vrtané. Prostě jak z fabriky.

Presne tak, na ten naraznik staci laciny stupnovity/stromeckovy vrtak, nastesti to neni nerez, tam uz by clovek musel u toho vrtaku priplatit...

Jinak tusim, ze znacku LUX prodavaji v OBI.

Editováno: , autor: VladaTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic tam nemám, tak nevím jak vysoko a jak daleko od sebe díry mají být.

Já je tam měl už připravené křížkem. Nepíšeš jestli to máš na kombajna a nebo na klasiku, pokud to máš na klasiku, tak tam se to dává do tý černý lišty. Zítra ti sem hodím foto z venku. Já je mám zhruba 1,5cm od horního okraje nárazníku a zhruba 45cm od sebe. Když tam ty značky nejsou tak si to takhle rozměř a z venku označ, provrtej malým vrtákem a pok to vem buď stromečkem a nebo sukovníkem. lepší rada asi není, tede je, odvez to někam kde to dělaj, ale to tě něco bude stát.

Mám kombajna, tak doufám že ti to vyfotím a ty mi pak napíšeš že máš klasu. :D

Editováno: , autor: MichalP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to delali v servisu a taky to vrtali tim stupnovitym vrtakem. sukovnikem dle me nebude to pravy orechovy

Určitě to je nejlepčejší stromečkem, ale pokud jsi aspoň trošku manuálně zručnej a né lama, tak to jde i tím sukovníkem jen si musíš dát víc pozor. Nejlepčejší je na to regulovatelná vrtačka (otáčky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic tam nemám, tak nevím jak vysoko a jak daleko od sebe díry mají být.

Já je tam měl už připravené křížkem. Nepíšeš jestli to máš na kombajna a nebo na klasiku, pokud to máš na klasiku, tak tam se to dává do tý černý lišty. Zítra ti sem hodím foto z venku. Já je mám zhruba 1,5cm od horního okraje nárazníku a zhruba 45cm od sebe. Když tam ty značky nejsou tak si to takhle rozměř a z venku označ, provrtej malým vrtákem a pok to vem buď stromečkem a nebo sukovníkem. lepší rada asi není, tede je, odvez to někam kde to dělaj, ale to tě něco bude stát.

Mám kombajna, tak doufám že ti to vyfotím a ty mi pak napíšeš že máš klasu. :D

Jo, mám sedan. :) Orig. park asistent se montoval do nárazníku, né do lišty.

Editováno: , autor: jsstanik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...