Přejít na obsah

park asistent


jsstanik

Doporučené příspěvky

Nic tam nemám, tak nevím jak vysoko a jak daleko od sebe díry mají být.

Já je tam měl už připravené křížkem. Nepíšeš jestli to máš na kombajna a nebo na klasiku, pokud to máš na klasiku, tak tam se to dává do tý černý lišty. Zítra ti sem hodím foto z venku. Já je mám zhruba 1,5cm od horního okraje nárazníku a zhruba 45cm od sebe. Když tam ty značky nejsou tak si to takhle rozměř a z venku označ, provrtej malým vrtákem a pok to vem buď stromečkem a nebo sukovníkem. lepší rada asi není, tede je, odvez to někam kde to dělaj, ale to tě něco bude stát.

Mám kombajna, tak doufám že ti to vyfotím a ty mi pak napíšeš že máš klasu. :D

Jo, mám sedan. :) Orig. park asistent se montoval do nárazníku, né do lišty.

Original se montil do narazniku, ano, dodelavany se dava vetsinou do listy! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mám sedan. :) Orig. park asistent se montoval do nárazníku, né do lišty.

Original se montil do narazniku, ano, dodelavany se dava vetsinou do listy! ;)

Aha, tak to je lepčejší dát do té lišty, nemusíš nic lakovat a pokud se ti to nepovede, tak kupuješ jen lištu a ne celý nárazník.

Hodně aut to má v liště, tak to tam dej taky. Tu lištu oddělej a koukni se pod ní v narazníku jsou už větší výřezy a podle nich se chyť.

Tady ho mám já

post-24-1157695072.jpg

Editováno: , autor: MichalP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem stromečkový vrták zn. LUX a stál jen 350,-. Od Narexu stojí těch cca 1400 a vypadá sice lépe, ale na vrtání do plastu je to asi jedno. Na díře udělané tím LUXem se nedá poznat, že je to vrtané. Prostě jak z fabriky.

Dnes jsem byl v OBI, stupňovitý vrták LUX - 1290,- :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem stromečkový vrták zn. LUX a stál jen 350,-. Od Narexu stojí těch cca 1400 a vypadá sice lépe, ale na vrtání do plastu je to asi jedno. Na díře udělané tím LUXem se nedá poznat, že je to vrtané. Prostě jak z fabriky.

Dnes jsem byl v OBI, stupňovitý vrták LUX - 1290,- :o

Kdyz nevis coby (s prachama) kup si vrtak v OBI! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem stromečkový vrták zn. LUX a stál jen 350,-. Od Narexu stojí těch cca 1400 a vypadá sice lépe, ale na vrtání do plastu je to asi jedno. Na díře udělané tím LUXem se nedá poznat, že je to vrtané. Prostě jak z fabriky.

Dnes jsem byl v OBI, stupňovitý vrták LUX - 1290,- :o

Kdyz nevis coby (s prachama) kup si vrtak v OBI! :D

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho kupoval v Karlíně v zástavárně. Kromě bazarových věcí mají relativně široký sortiment nových věcí od LUXe, Gardeny či Fiskarse (tohle zboží mají skoro ve všech bazarech). Chce to ale projít víc obchodů ceny se pohybovaly od 350 do 590.

Většina prodejců ovšem neví o co jde a ptát se na něj nemá smysl. Musíš si ho najít ve vystaveném zboží a pak s prodavačem hrát hoří, hoří, přihořívá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Oživím staré téma, ale kloudnou odpověď jsem nenašel.

Potřebuji kóty, jak vrtat nárazník, liftback. Jak to má originál.

Do lišty je kravina.

A to co se tu píše, že jako 3cm pod lištu a 44cm od sebemi taky přijde jako volovina. Může někdo kdo má orig na liftbacku poměřit? Diiiky.

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...