Jump to content

VW UP facelift?

honefr
 Share

Recommended Posts

Zdravím na Youtube jsem našel recenzi VW UP ale tenhle je nějaký jiný. :o Víte o tomhle něco? Že by falcelift?

Tady jsem si dovolil vypíchnout pár bodů (12 :D) co jsem zaznamenal jako nové.

Po kliknutí na obrázek se přenesete na tu část ve videu jako na obrázku.

01) Všimněte si zadního rozděleného okénka.

01_Zdn_ok_nko.jpg

02) Směrovky jsou jako u Octavie a Superbu v zrcátkách.

02_Sm_rovka.jpg

03) Co v UPu dělá žhavení, co se dává do dieselů?

03_haven.jpg

04) Hurááá, ovládání okna spolujezdce od řidiče.

04_Ob_ok_nka.jpg

05) Nové tlačítko. Copak asi dělá? Je na něm zámeček, ale centrál to nebude, protože už je na dveřích řidiče.

05_Z_hadn_tla_tko.jpg

06) Povšimněte si schématu na řadící páce. Zpátečka se přesunula na tradičnější místo zpět pod jedničku.

06_adi_ka.jpg

07) Nové osvětlení interiéru.

07_Vnit_n_osv_tlen.jpg

08) Zadní okénko je stahovatelné.

08_Stahovateln_zadn_ok_nko.jpg

09) Vzadu je páté místo k sezení. Tři bezpečnostní pásy vzadu.

09_T_et_bezpe_nostn_p_s.jpg

10) A tři hlavové opěrky vzadu.

10_T_et_hlavov_op_rka.jpg

11) Zadní plato se již vyklápí s otevíráním pátých dveří. Konečně je na šňůrkách.

11_Zadn_plato.jpg

12) Mají od nového UPu už i katalog.

12_Katalog.jpg

• Upvote 1

Šňúrky na plato, ovládání okna spolujezdce, blinkry do zrcátek, to chci. Zadní okna mi více vyhovují výklopné, řazenído H mi nevadí, stropní světlo může být ;-) Ještě bych viděl jednu novinku, která ale není na fotkách patrná, nicméně vím skoro na 100% že ji chtějí udělat ;-)

• 2 weeks later...

Rekl bych, ze ta kontrolka a zpatecka znamena jiny motor a to uz jinde zminovany 0.8 TDi.

[edit] Tak sorry, kouknul jsem primo do te recenze a je to benzinak. Tak teda netusim.

Rozdelene okenko je kvuli stahovani.

Ovladani praveho okenka od ridice meli tusim v jizni emerice od zacatku, asi maji kratsi ruce. :-D

Co ta cervena pristrojovka, to je plast nebo plech?

Pate sedadlo, to muze byt jen odlisna legislativa ohledne hmotnosti a mozneho zatizeni.

Edited by HWSpeedy

zrovna nám do pošty přistál dotazník jak jsem spokojen se svým vozem, tak jsem jim tam napsal své dojmy a nezapomněl jsem zmínit že jako zlepšení bych viděl ovládání okna spolujezdce od řidiče, šnůrky na plato a výškově stavitelné pásy (mrňavé řidiče současné řešení řeže do krku). Ale nedělám si iluze že s tím něco udělají (třeba že by mi poslali voucher na OIII) :kol-28:

Každopádně některá ta vylepšení z Brazilské verze by uvítalo víc lidí i v Evropě...jsou taková, no užitečná

HWSpeedy: Dělené okno je kvůli stahování, to je jasné, ovšem výklopné mají něco do sebe a nedám na ně dopustit ;-)

Červená palubka je plast, ale docela dobrej. Jsem s červenou palubkou spokojen, pač auto mám v červený a krásně to ladí s holými částmi dveří ;-)

• 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Tak ten stredovy panel a radio je lepsi, ale oproti konkurenci z Kolina je to porad dosti ubohe. Tam je navigace soucasti radia za temer stejne penize jako zde externi a displej ma normalni velikost nikoliv mikroskopickou. Nevim proc je za kazdou cenu treba, aby z toho byla lacinnost videt uz na prvni pohled.

Co jsou ty cerne tecky pobliz obou prednich mlhovek?

Edited by mike_k