Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

je zvláštní, že na slovači jako argument bylo uvedeno to, že Hyundai udělal větší skok kupředu oproti minulému modelu.

 

Cože nevím, jestli tohle zohlednit  + minulá i20 nebyla vůbec špatná, to F2 byla předpotopní...

 

Jinak nový Peugeoty nemusím ato kvůli 2 věcem. Stupidní řadička co v zimě studí a v létě pálí a debilně umístěný budíky...

 

Jinak auta fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zvláštní, že na slovači jako argument bylo uvedeno to, že Hyundai udělal větší skok kupředu oproti minulému modelu.

Cože nevím, jestli tohle zohlednit + minulá i20 nebyla vůbec špatná, to F2 byla předpotopní...

Jinak nový Peugeoty nemusím ato kvůli 2 věcem. Stupidní řadička co v zimě studí a v létě pálí a debilně umístěný budíky...

Jinak auta fajn...

Hlavně ceny ojetin jsou fajn[emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, páčky byla častá vada starších Peugeotů. Drahé a v celku. Prý u těch 308 a novějších tento problém není. Ale zase tam je vada u denního svícení. Nová 308 je dle mého divná, strašné budíky a v testech to ani moc nechvalili. Mě se líbí ten předposlední, co je tvarově odvozen od P307. Ale zajímala by mě jen jetina lehce jetá od 1.majitele. Osobně mi to přišlo bytelnější než třeba F3 a i prostornější.

Co se týče oprav, pokud origo autorizák, je to jedno, vyjdou tahle auta podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou, než se něco vysere. Kamarád má 307 a blbě mu fungovala nějaká páčka pod volantem, samozřejmě je to v celku ( levá i pravá ) a stojí to asi 7 tis.

To není jak u koncernu VW, kde se dá koupit každá zvlášť a i tak vyjde na půlku... :)

Bohuzial aj u koncernu minulost a packa je uz v celku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zvláštní, že na slovači jako argument bylo uvedeno to, že Hyundai udělal větší skok kupředu oproti minulému modelu.

 

Taky mě to zaujalo. Je tam toho víc:

 

 

Vzhľadom na to, že ide o evolúciu opierky, používanej ešte v prvej Octavii, by príplatok 114 eur mohol byť nižší.

 

 

Nebo pak úvahy o stříhání křídel, šetření a tvrdých plastech, přitom v aktuální Fabii vypadá přístrojovka hodnotněji než "měkká" u FII/R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opel Corsa 1.0 85 KW 6.st.Sport

Statické dojmy:


Jsou ze dvou verzí-Sport na jízdě a Cosmo na saloně.

Měkčené plasty na palubní desce,textilní výplně dveří.Sedadla velmi dobré vedení,jak Sport,tak Cosmo.Tam jsou sedadla s větším bočmím vedením.Materiály příjemné na dotek.Vpředu místa dost,vzadu za mnou také.Vzadu ISOFIX.Kufr docela velký.

Jízdní dojmy:

Moror tichý i při volnoběhu.Je to tříválec s turbem.Odhlučnění velmi dobré i na silnici 2 třídy.Řazení krátké plynulé dráhy.Brzdy s příjemným nástupem a brzdí velmi dobře.Odhlučení velmi dobré na špatném povrchu,včetně kanálů.Posilovač řízení přijemný.Jízda v zatáčkách velmi dobrá a podvozek také velmi dobré.Vyhřívaný volant moc dobrá věc.Jízdna probíhala na okresce 2 třídy a filtrovalo to pěkně.Odhlučnění nerovostí asi jak u FIII.Řekl bych,že to bylo stejné.Motor je tichý,jak při volnoběhu,tak vyšších otáčkách.Tahá už od nízkých otáček a pokud dobře řadíš,tak se ním jezdí dobře.Dynamika je velmi dobrá.

Dodací lhůta do výroby je 2-3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veru rad si precitam recenziu :-) Inak dnes isla okolo i20 v modrej ( farba nic moc ), ale co ma prekvapilo bolo, ze som myslel aha i30 nejaka zvlastna a ono i20. Faktom toho auta ostava posobenie, dospeleho auta, F3 hatchback sa teda nechyta, to musim uznat korejcom.

Inak kto je zo Slovenska je vidiet novu Fabiu ? v Trencine ani prd jedine modra predvadzacka sem tam, inak este som to nevidel, ze si to niekto kupil. Nato, ze to je 3-4 mesiace v obehu asi, zatial nic moc aspon sa mi zda. Ludia nejdu na to ako na teple rozky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr: V okruhu asi 500 metrů od mého bydliště parkují dva bílé kombíky, viděl jsem nespočet HB a několik dalších Combi. Proč máš tendenci dělat jakékoliv soudy na základě osobního pozorování v jakési zapadlé vsi na východě? :-) Jo pravda, nejsem ze Slovenska, nebude problém spíš v tom?

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si stačí pozrieť mapu happymaster, ale je mi jasné, že okrem BA asi nič zo Slovenska nepoznáš :)
Houmr: ja by som skôr povedal, že veľa ludí čakalo na fabiu combi a ono to chvíľku trvá, než ti príde tebou nakonfigurované auto. Ja som objednal cca mesiac po uvedení na trh, tak neviem čo by si očakával. Skôr si práve myslím, že keď to porovnám s tým, koľko áut bolo v sekcii "vaše vozy" u rapidov po uvedení na trh, tak záujem oproti tomu je enormný pri fabii. Ďalšia vec je, že ľudia aj chvíľku zvažujú a plánujú, hoci sa im auto môže páčiť. No a potom tu máš skupinu ľudí, ktorí si počkajú rok, kým sa vychytajú prvé problémy.

Editováno: , autor: Armyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...