Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Asi vezmu nakonec F3. Ta doma ještě nebyla, navíc stejně vybavená jak O3, kromě těch xenonů.

Rok to dáme a kočárek se taky snad vejde. Ještě mám možnost MC s nějakou menší výbavou, ale motor 66kw a to už nechci. Rapid sice v plné polní, ale uskákaná koza, která působí úzce a vysoce. Největší drama bude u výběru barvy[emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vezmu nakonec F3. Ta doma ještě nebyla, navíc stejně vybavená jak O3, kromě těch xenonů.

Rok to dáme a kočárek se taky snad vejde. Ještě mám možnost MC s nějakou menší výbavou, ale motor 66kw a to už nechci. Rapid sice v plné polní, ale uskákaná koza, která působí úzce a vysoce. Největší drama bude u výběru barvy[emoji2]

U nás se barva už vybírá měsíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, za jakých podmínek má Losky možnost pronajmutí auta... tak je to asi jedno... každopádně je mi jasný, že bi-xenony budou super... na druhou stranu... reagoval jsem na to, že chce Losky auto, kterým bude jezdit kolem komína, tak na to fakt bi-xenony nepotřebuje... to je můj názor ;)

zajímala by mě statistika, kolik F III a O III a v jakých výbavách byly prodány firmám x soukromě...

Statistiky soukromá/ firemní existuje, stejně tak barvy a pohon.

Najdeš to na sda-cia.

Za srpen je tam myslím škodovka soukromníkům přes 1400 a hjondé 900 něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som mal moznost porovnat Renault Clio v najvyzsej vybave a teda spracovanie interieru mi pride na pohlad horsie spracovany ako vo fabii. Madla na dverach su cele z plastu kdezto u fabky aspon potiahnute latkou a trochu maksie, aj ten plast je taky sedy a nie uplne cierny co tiez ubera na luxuse. Palubka nevyzera zle, ale tie budiky a hra tvarov mi nesidi,ale to je osobitne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ten Note byl v Auto 7 ve srovnáváku s fabií atd.Jestli je něco podobně velké,stojí podobné peníze a je v tom podobný motor tak to prostě konkurence je,i když je to koncepčně pojaté malinko jinak.Sice je pravda,že zákazník Hondy asi o fábii ani uvažovat nebude,ale pro zájemce o fabii,který by rád něco navíc je to zajímavá eventualita,obzvláště po ukončení výroby roomsteru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle máš samozřejmě pravdu, ale jak už jsi řekl, zákazník Hondy se nebude nad Fábií moc přemýšlet, stejně jako Smartu for 4 apod.

 

je to na vás, jestli se chcete bavit i o autech, kterých se od začátku roku 2015 prodalo tolik, co Fábií za 3/4 dne :)

 

Dle mého názoru to přímá konkurence není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rozhodně se tu chcete bavit o ČR - možná Slovensko a to je stejné... Bavit se o zbytku světa nemá smysl a rozhodně za tímto účelem tohle téma nebylo založený...

 

Přímá konkurence je jednoduchá a stačí se podívat do statistik prodejů.

 

co se týče krátké verze

Polo, Fiesta, Corsa, i20, Clio, P208, Ibiza

 

Co se týče verze combi, tak tam je to složitější, malých kombíků moc není...

 

Hondy Jazz se od začátku roku prodalo 21ks!  fakt se chcete o tom autě bavit ?

21ks není ani omylem konkurence pro auto, kterých se za měsíc prodá přes 1tis.

 

Opravdová konkurence je to, co jsem vyjmenoval, Jazz apod. je spíš lepší nazvat alternativou :)

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicongu,to je tvůj problém v chápání slova konkurence,já jeho význam chápu i jako alternativa.Věř,že mě je srdečně jedno,jestli budu mít jediné auto v republice,když mi bude vyhovovat tak mě tohle vůbec nezajímá,já se na prdel s prodejů škodovky neposadím.Je mi i docela líto lidí,co nejsou schopni akceptovat jiné výborné auto,tohle je ta naše česká zaprděnost.Máme roomstera,protože přesně odpovídá našim potřebám,nový roomster už odpovídat nabude,tak si příště koupíme jinou značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nechápu, proč se čertíš...

Já jenom tvrdím, že Jazz není konkurence pro Fabii, protože je to koncepčně jiné auto, člověk co chce auto typu Fabia, tak z 99,9999% ani na Jazz nepomyslí.

Takže pro mě za mě, řešte tu Jazz, kterého si stejně nikdo tady nekoupí :)

 

Nevím, jak moc cestuješ po světě, ale kdyby jsi opravdu cestoval, tak nemůžeš napsat to, co jsi napsal, že tu je nějaká česká zaprděnost. To je strašný omyl. Když se projedeš po Praze, uvidíš směs všeho možný. Zajeď do Paříže a uvidíš jenom Peugeoty a Renaulty. Zajeď do Říma ( tam jsem byl před 14dny ), potkáš jenom Smarty a Fiaty 500 - poté taxikářské Toyoty Yaris hybrid. Na letišti nepotkáš jiný auto než Fiat Panda. Auto jiný, než domácí značky je opravdu tak 1 z 10. Ten automobilový nacionalizmus, není jenom výsada ČR.

 

PS: je zvláštní, že ti je jedno co si myslí lidé o tvém autě, ale už ti není jedno v čem jezdí ti druzí :)

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jazz opravdu není provnávatelný vůz s FABIÍ 3, JAZZ bych spíš přirovnal k Hyundai iX20 nebo Venga atd... prostě malé MPV popř. Roomster... Fabia a zejména kombík má asi porovnávatelné tyto konkurenty: Clio Grandtour, Seat Ibiza, 208SW jestli se ještě vyrábí... atd... hatchback toho má více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...