Přejít na obsah

návrat sklopeného zrcátka při zpátečce do původní polohy


jindrous

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Ano, pokud se nevraci vubec, nejspis bude nekde v kodovani chyba. Pokud se vraci, ale časem jen do nějaké nesmyslné polohy, kde v něm pak neni nic vidět(jako se to stává mně), tak to muze byt jen rozhozené. Napriklad tim, kdyz je zrcatko v poloze R (tady zapnuté sklápění) a pri myti s nim clovek nechtene pohne. Alespon nejak takto mi to rikal ferda25, ktery mi sklapeni kodoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Minulý týden jsem měl auto v servisu a bohužel mi funkci sklopení zrcátka deaktivovali s tím, že není pro můj vůz. Je tady někdo (nejlépe z Prahy) kdo by dokázal dokodovat, aby to opravdu fungovalo? nebo je to mission impossible když nemá auto z výroby elektrické sedačky s pamětí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si to kódaval (nemám el. sedačky) dle návodu, tak se mi taky nevracelo:

Tested on Elegance, vRS & SE
Controller 52 - Passenger Door
07 - Coding
Byte 4
Enable Bit 2
Enable Bit 3

Musel jsem vypnout jeden z bitů a pak se zrcátko začalo vracet.  Pokud si matně pamatuju, tak to byl bit 2. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...