Přejít na obsah

Chip tuning 1,9 TDI 96 kw


Fabulito

Doporučené příspěvky

už mě to taky napadlo do toho kouknou a potvrdil jsem si 75w90, akorád právě nechápu, proč tam je lamela 240, když všude na netu i dle etky a vin mi to hází 228 i u seba čemuž věřim naprosto má na 96kw 228, to je jedno, hlavně že mi to tam pude, že je to o 1cm menší mě netrápí, možná je to od roku 2004 jinak, jako hodně věcí, plus možná španělská verze má menší

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja mam superb 1.9 tdi 96 s chipom na 120kw  r.v 2003 a som spokojny mam nabehane už 290 000 km a motor ide zatial bez problemov jedine čotak teraz idem menit spojku ... ale bojim sa aj o turbo lebo ako som  čital turbo tlači od výroby + - 0,93 bar ak sa nemylim a mne tlačí 1,7 baru( mam tam zabudovany tlakomer)  takže chip odporučam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a nebylo to myšleno spíš tak že výkon je poddimenzován a jde ho bezpečně zvednout na tebou psané hodnoty?Nechce se mi zdát že by výrobce prodával auto s udávaným výkonem 77kW a přitom tam byl vyšší výkon.Proč by to dělal?Proč by chtěl menší prachy za silnější motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli byl nebo nebyl čipnutej já nevím,bylo to v předposledním  světě motorů a odpovídal nato nějakej odborník.No já to zjistím dnes na 100procent a pak to sem dám.To že jsou motory poddimenzované je a není blbost.Každá věc od dobrého výrobce je poddimenzovaná aby mohla dlouho sloužit SPOLEHLIVĚ,Z motoru se dá dostat hodně ,horší je to s převodovkou,ta je omezena kroutícím momentem(nikoli výkonem),spjka se dá odrbat keramickou lamelou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Kvanta černeho kouře jde když se valí hodně nafty ... zeby to bylo egr a katem to bych fakt neřekl protože tyhle dvě věcičky nemaji vliv na kouřivost :-) A pokud ano tak mi dokažte jaký to má vliv a jak to funguje....A trysky ? jake ? typ kde co  ? Ono placnout do placu tři věci je lepsi nez si neco zjistit a poradne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...