Přejít na obsah

Chip tuning 1,9 TDI 96 kw


Fabulito

Doporučené příspěvky

Nemá tady někdo chiplou 2.5TDI 114KW?Moc rád bych si to nechal udělat,ale pořád mám strochu strach že odejde turbo a takový ty klasický věci co odchází při chipu.Kámš nechal udělat Passata 1.8T a odešlo turbo a druhej kámoš nechal udělat Octávku 1.9TDI a taky šlo turbo do ....

Nechal bych kdyžtak to dělat tady

http://www.autochip.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem nekolik V6 motoru a jezdej OK. Kdyz ten kdo dela soft neni magor nebo si tam nenechate nalit program stazenej nekde z netu za par korun tak je to ok. O2 77kw chipuji docela dost a turba nepadaj, mozna by bylo vhodne vymenit chiptunera co rozumi sve praci misto nalivace co neumi ani zdiagnostikovat motor a rozhodnout jak ho nastavit. Tim ze se tady tahaj klonovane kabely z chiny prehrava softy uz kde kdo. Ani nevi co dela a neboji se nasledku :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nevšiml, že je to tu vyhrazeno pro duševně zaostalé tuzery s oblakem sazí za prd*lí... Je to napsané někde v podmínkách fóra? Já si ničeho takového při registraci nevšiml.

Pokud to stále ještě nechápeš - jsou úpravy a úpravy. Některé jsou super, některé jsou věcí vkusu, některé jsou zbytečné... Dokud majitele auta těší a neubližují ostatním, je to jen jeho věc. Ale pak jsou úpravy nebezpečné, což je zrovna právě ta Tvá, kdy pro vlastní potěšení uděláš ze svého auta zdraví a životu nebezpečnou továrnu na saze. Nebo různé úpravy světel, dodatečné amatérské montáže xenonů a podobně. A to už jsou úpravy, se kterými žádný slušný a inteligentní člověk souhlasit nemůže. Byť má jinak úpravy aut rád.

Jo a jezdím Supem 2.8 V6 Elegance. Když hezky poprosíš, tak Tě možná někdy svezu... ;-) Nejdřív mi ale umeješ ty svoje saze.

To TDI čipnutý má nižší emise než tvuj superb v základu. Jak se tedy můžeš pouštět do diskuse o ekologii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Máte někdo zkušenost s firmou Dieselpower? Přijde mi to jako zdravé čipování, 117 je víc jak 96:)

http://race.dieselpower.cz/Produkty/katalo...b=&motor=17

Ano, děláme rozumné chipy. V ceně úpravy je i změření výkonu před a po úpravě, takže jasně člověk vidí za co platí. Do 31.1.2010 máme navíc Vánoční slevu 20% na chiptuning EDC15, takže úprava vyjde na 6.399,- Kč bez DPH. Info o Vánoční akci najdete zde http://race.dieselpower.cz/novinky.php?new=55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jenze tdifun je pro mě přes celou republiku, což je problem. :)

EDIT: tak nakonec rusim autochip.eu. Myslel jsem, že dělají úpravu na konkrétní motor - omyl. Nalití generickýho softu nepovažuju za profesionální chiptuning.

Editováno: , autor: Phate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamena, ze ti nahraji soft pripravovany na jinem aute stejne motorizace v lepsim pripade.

Ve druhem pripade ti TDIFun udela diagnostiku celeho auta a upravi soft podle stavu vozu primo na miru s brzdou pred i po.

TDIFun je jina liga.

a to ti rekl kdo nebo kde si to vzal vzdy se upravuje stavajici verze co je v aute

tzn. ze se nejdrive stahne sw upravi se a nahraje se zpatky do auta jako to dela kazdy a i brza neni problem jak sem psal vise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze tdifun je pro mě přes celou republiku, což je problem. :)

EDIT: tak nakonec rusim autochip.eu. Myslel jsem, že dělají úpravu na konkrétní motor - omyl. Nalití generickýho softu nepovažuju za profesionální chiptuning.

Treba to i nekomu za to stoji, precijen motor je srdce auta a je treba na to myslet komu sverit svoje data. Prikladam graf z lazeni Superba V6 120kw serie... Docela dobre zajetej motor, chip neni zadnej brutus, pozadavek byl pruznost bezpecne a bez koure...

Profi chiptuning nejde delat na parkovisti, to toho moc asi nejde zjistit o konkretnim aute.....

Je potreba pristupovat k autum na nejake profi urovni, tzn porad mit celou upravu pod kontrolou, jak diagnostickou LIVE DATA (pred po) vyhodnoceni LIVE DAT tak mit moznost videt krivky motoru pred upravou po uprave zda je vse OK atd,,,

dnes v dobre kdy tehle profichipu autochipu je mraky je potreba nabizet lepsi sluzby, lepsi tuning a v dobe kdy se auta uz neopravuji na dobre urovni davat pozor v jakem stavu auto je.

Takovej priklad jednoho chudaka kterej me oslovil abych okoukl data z jeho ecu, nechal si udelat chip nekde v Liberci a po 40km mu bouchlo turbo a vzalo to sebou celej motor. Ten chytl na olej z turba vytocil se na silene otacky a pak se zadrel...Duvod byl ze upravce nerozumel motorum a chipnul pokazene auto.. Proste na parkovisti supnul program zaplat a cus.. :feve: :feve:

Superb_V6_120kw.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj,

koupil jsem si Superba rv2003, 1.9 74Kw. Najeto má 108 xxx (poctivé auto bylo v rodině od koupě). Docela si pohrávám s myšlenou chipu, ale bojím se, aby mi něco neodešlo. 96 - 103 Kw co se nabízí mi přijde zbytečně moc. Myslím, že by mi stačilo cca 85Kw, ale kdo ví. Chtěl bych úpravu, aby mi auto točilo cca 2000ot. při 130 - 140km/h

Auto je po rozvodech a spojce, turbo původní (dochlazované). Co myslíte? má to cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

tak to by sis tam měl asi dát jinou převodovku a ne chip proboha... chipem opravdu neovlivníš otáčky v nějaké konkrétní rychlosti, nýbrž výkon motoru. Jinak bejt tebou pokud chceš silný auto, tak si kup a nečipuj, byť se to dá, motor nějaký čas vydrží ale dobře mu to nedělá...trpí olej a kdo používá s chipem longlife xW-30 a mění po 20tkm, koleduje si leda o zadření vlivem karbonizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...