Přejít na obsah

Odrazky na nárazník


Mirek17

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dušane, celý ten pocit je o tom, je-li vidět že to je samodomo nebo z výroby, kde s tím designér nějak počítal. Třeba ten pruh co má Temík nevypadá jako by ho tam dobastloval, resp. nepůsobí to tak (na mě), tady to vidět je.

 

Ale aby nebyla mýlka, já to nemínil jako urážku, jen jsem řekl, jaký z toho mám pocit. Ale snahu oceňuju, auto má být (ve tmě) vidět a čím více, tím lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To turbo je opravdu hrozný, sundat! 

Odkazky: jako dobrej pokus, ale bez nich to vypadá lépe. Pokud to tam máš pouze z funkčního pohledu tak ok, jinak opticky je to odpudivé.

 

Osobně taky přemýšlím o tom si tam ty odrazky dodělat (kvůli funkci), ale chci aby nebylo poznat že na to auto nepatří a zatím jsem na nic rozumného nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tím, že je to až dole v tom černém plastu, musíte se ve dne hodně dívat, jestli je to zapuštěné a v noci se to nasvítí a už zapuštění (nezapuštění) nepoznáte. Se zapuštením by to určitě bylo lepší. Možná, že by ten černý plast šel mírně předem odbrousit podle obkrasleného tvaru (černý plast - teď už vím, že asi deflektor?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tuhlec přemýšlel, zda by nešla dát páska na úplný dolní nelakovaný lem zadního nárazníku. Je to hodně dole, aby to nebylo vidět, ale myslím, že při jízdě by to ti vzadu viděli (pokud by se nenalepili na zadek). Nezkoušel to někdo?

 

Na hnědou metlu totiž jen tak nic dát nejde, vypadalo by to arciblbě. Ale tuhlec jsem viděl něco podobného na oktě a rozdíl ve viditelnosti je fakt značný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...