Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Dobrý den

Mám podobný dotaz jako zde ostatní...Mám Škoda Superb 2 výroba 2012 a letos jsme auto dovezli z německa. Je tam navigace Amundsen plus. Můžete mi poradit jak s aktualizací map? Nevím zda to v tom autě někdo dělal(ale asi ne) a chci se zeptat jak na to a zda to vůbec má smysl.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj borci, 

prosím vás o radu. Mám rovněž Škoda Octavia Combi II, 2009 po Face a mám tam autorádio AMUNDSEN s navigací. Pokud však spáruji přes BT mobilní telefon (zkoušel jsem to se třemi různými), tak se sice telefon spáruje, ale když mi někdo zavolá, tak mě neslyší. Resp. nefunguje asi mikrofon v autě. Já dotyčného slyším, on mluví, ale mě neslyší. Jak na to, jak postupovat prosím? Kde najdu mikrofon, jaké by mohli být poruchy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Psal mi teď jeden pán kterému jsem pomohl s mapami že AUTO-NAVI.cz jsou podvodníci...

Zde cituji z jeho mailu

 

Dobry vecer,

jen pro info. Www.auto-navi.cz jsou podvodnici. Nefunkcni kartu posilaji casto vsem a pote prestanou komunikovat. Odstoupil jsem od smlouvy, poslal kartu zpet a penize nevratili, cisla jsou uz nefostupna a na email nereaguji. Podavam trestni oznameni. A nejsem sam, bohuzel... Tak varujte pripadne zajemce. Hezky vecer. 
MT
 
Dobrý večer, no, to je teda síla :-( Napíšete to někam na forum ? Díky za upozornění !
 
Nejsem tam registrovany, auto patri pritelkyni, ja jezdim Fordem, ale pracuji v novinach, takze panovi hodlam jit po krku... Jak jsem zatim zjistil, shopy meni jak ponozky, a jeho sro je asi na matku nebo manzelku. Dela to uz dost dlouho. Napsal jsem mu durazne varovani a az to oznamim na Policii, upozornim prislusny FU, Coi a pokusim se ho zmedializovat, aby uz nepodvadel dalsi...
Je to neprijemne, ale tentokrat si vybral spatne... :)
Pekny vecer a mejte se fajn. Jsem rad ze jsou porad fajn lidi jako vy!
MT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, pořád řešíte jen problémy s mapami, to nikdo nepoužíváte mbt kde jsou online ?

Já mám jiný problém, mě osobně vadí automatické zesílení hlasitosti. Když jedeme se psem tak jsem k němu ohleduplný. Nechci aby mu to chudákovi řvalo do uší.

Dá se to nějak vypnout ? Na Amundsenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den,

 

poradíte mi prosím někdo s touto chybou:  Updater v0252

Už jsem se ptal ve vláknu pro Škoda Octavia II, tak to nyní ještě zkouším zde - kam to patří (SUPERB).

 

20200720_142800.thumb.jpg.374abc7293e7a3eaa6e80f1b0588619d.jpg

 

Rádio najednou vyžaduje Software Update a vložení software CD, které nemám.

Jde se o model RNS315 

SW: 3T0 035 192 B  

 

Rádio na nic nereaguje, vždy po pár minutách se samo restartuje a objeví se znovu stejné hlášení.  

Díky moc za jakoukoliv radu,

 

Honza S.

ŠKODA SUPERB II (2011)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Ahoj, mam sup 2 s bt jednotkou viz foto. Maxidot a multifunkcni volant. Jde mi sparovat iphone aby z nej pres bt hrala hudba, ale ne jako handsfree. Nejaky napad proc? Kdyz dam parovani z maxidotu tak mobil vidim, pak mi to da 16ti mistny pin, ten prepisu do mobilu a nic. Pak se to furt inicializuje a nidky nespoji. Diky

C5FF7422-9F5B-4C25-A940-CF2275B0E3FC.jpeg

Editováno: , autor: v0jtisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím páni

Mám otázku a neviem už kde by som sa mal obrátiť. mám Škodu octaviu 2 pred FL, multifunkčný volant, originál radio MFD2. Zohnal som si nové rádio zo Superb AMUNDSEN+. Rádio má aj bluethoot, navigáciu... Zapojil som ho do auta, len momentálne mi nejde na volante pridávať zvuk a prepínať stanice a ked chcem zapnúť bluetooth tak mi na rádiu napíše že nie je dostupne. Amundsen+ má BL (bluetooth) v sebe? alebo musí mať samotné auto nejaký novší typ BL? A ak by sa to dalo nejak spustiť viete mi prosím poradiť ako ? 

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte by som mal dotaz k môjmu predošlému príspevku. Dočítal som sa v predošlých konverzáciách že AMUNDSEN+ má v sebe zabudované handsfree a bluetooth. Opravte ma ak som to zle pochopil, ale tým pádom ked nemám MAXI DOT a nemám jednotku pod sedadlom ktorá podporuje prenášanie hudby cez BT, malo by sa mi dať pripojit priamo iba do rádia ? 

 

Ďakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím, dovezl jsem si Superba z Německa a koukám na možnost aktualizace RNS315. Trochu mě straší chybová hláška z diagnostiky 1048642 - Internal Control Module Memory Check Sum Error. Rádio momentálně funguje normálně. Firmware je 0263 a mapy 0038. Bude safe se pustit do aktualizace nebo se to radši vykašlat? Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...