Přejít na obsah

ostřikovače předního skla - problém


jarda109283

Doporučené příspěvky

Ahojte,

chtěl bych se zeptat jestli se dají na OII seřídit ostřikovače a popřípadě jak, není to tam jak na starým autě kde byli dvě "kovové bambulky" kam jsem narval špendlík a jemně zakvedlal... Jeden má nějaký horší rozptyl po skle...... tak co s tím....

Dík za info....

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahojte,

chtěl bych se zeptat jestli se dají na OII seřídit ostřikovače a popřípadě jak, není to tam jak na starým autě kde byli dvě "kovové bambulky" kam jsem narval špendlík a jemně zakvedlal... Jeden má nějaký horší rozptyl po skle...... tak co s tím....

Dík za info....

Honza

Seřídit jdou velmi lehce .Přesně jak popisuje Michal.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, trysky na F1 a F2 a 01 jsou neseřiditelný, tak jak to tam je, tak to bude stříkat, leda je nějak vypodložit. Pokud špatně funguje, tak bude něčím přicpaná a to nevyčistíš = výměna.

Ostatní škodovky jsou nastavit, buď ručně nebo torxem, ale jen nahoru / dolu, do stran se nesežizují, opět, pokud špatně funguje, tak je přicpaná = výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nahoru - dolů jdou seřídit jednoduše, stačí nazvednout ten plast a zespodu zatlačit na tělo trysky a trošku postrčit na správné straně. Vím, že je to řešení nekoncepční lol , nicméně mám to takto již cca 4 roky a pokud je člověk nezamáčne omylem zpět např. v zimě při odstraňování sněhu apod. tak je toto řešení zcela funkční.

Také mě štvalo, když 1/3 i více končila na střeše, nyní je to již vpohodě :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem byl dneska u dealera škodovky,ale paní moc nevěděla o co mi jde.Nejradši,kdybych jí dal kód,ale ten já neznám.Ale snad mi pomůžete.Vlastním ford mondeo MKIII(opravdu čtete dobře,škodovku nemám :) )a ford auta vybavuje jen ostřikovačema předního skla s tryskama.Mluvím za focus a mondeo.Ale zjistil jsem,že kluci s focusama měnili ostřikovače za ty z fabie I,protože ty maj už ten rozprašovač a i vyhřívání.A já bych je tam chtěl dát taky.Proto bych Vás poprosil kdo mi dokážete zjistit kód těch vyhřívaných ostřikovačů,aby pani na přepážce věděla co chci.Podle obrázku vůbec netušila...Fotku přikládám(je to foceno některým zdejším uživatelem).Případná katalogová cena by taky nebyla od věci.

A ještě jeden dotaz ;) Prý na OII jsou štelovací nahoru dolu.Jsou rozměrově a tvarově stejné jako na fabii?Jak se liší cenově a jaký je jejich kód?

Předem díky za Váš čas a doufám,že se mého dotazu někdo ujme... ;)

PS.Teď jsem, zjistil,že jsem v sekci OII,ale snad to nevadí...

post-10773-1245082322_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Potřebuju vyměnit trysky ostřikovačů, po detailním prohlédnutí jsem zjistil že mám namontovanou jednu vyhřívanou a druhou obyčejnou, (asi předchozí majitel). Nicméně ta vyhřívaná není nikam připojená. Chci se zeptat, dá se připojení vyhřívání nějak dodělat nebo musím koupit obě obyčejné?

Vyhřívaná: http://www.cc-autodily.cz/tryska-ostrikovace-2_2.html

Obyčejná: http://www.cc-autodily.cz/tryska-ostrikovace-4_4.html

Díky.

Editováno: , autor: jirka.king
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ked ti nezamrzla voda v ostrekovacoch tak pozri si poistku . Ak je poistka o.k. tak uz len novu packu. Su 4 druhy. Cena od 35euro.

Tieto dve packy idu na tvoje auto. ;):)

1.Packa +PP a ostrek zadne sklo 4BO 953503 H

2.Packa bez PP+ostrek zadne sklo 4BO 953503 F

Tieto packy su na OC1.

Pajko nabuduce napis aka to je OCTAVIA!!! ;):) OC1??? OC2????

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...