Přejít na obsah

Které OII jsou s DPF?


Redkombík

Doporučené příspěvky

2.0 TDI PD s DPF

BMM, 8V, 103kW

BMN, 16V, 125kW

 

1.9 TDI PD s DPF

BLS, 8V, 77kW

 

Některé dovozové kusy (2.0 i 1.9) mohou mít pasivní DPF, které se musí po nějaké době vyměnit, cena je cca poloviční, ale vyskytují se velmi zřídka.

 

Ve štítku servisky nebo v kurfu je 7GG -> značí přítomnost DPF

 

CR vždy...

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle ti co, tohle ti zamknou...

 

Zrovna BMM je s DPF

 

BMN, BLS apod...

 

CR vždy...

Jednak ti děkuju za odpověď, druhak tomu zamčení moc nerozumím a třeťak, škoda žes to trochu nerozvedl, ale jak říkám, díky!

Kdyby se našel někdo, kdo by byl ochoten mi to nějak objasnit víc, tak bych se neurazil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl tím říci, že tyto informace se tu dají v různých tématech najít. Nicméně v samostatném tématu je nikde nevidím. Tak to nechám být. A ještě něco - necituj bezprostředně předcházející příspěvek, pravidla fora to nedovolují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky, fakt nejsem z těch, který než se jednou podívaj, tak se radši třikrát zeptaj, prohledal jsem to tu dost i jinde, ale nic rozumdávajícího jsem nenašel. Sedím u toho od rána...

No to je ta informace co jsem potřeboval, jak je to označeno na ŠTÍTKU!!! :kol-47:

Editováno: , autor: Redkombík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...