Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

presne jak napsal TDIfun...mas svoji hlavu..tak do toho jdi...jestli pak mas dalsich 10-20000 na novy motor atd..ted jsem byl u kamose na dilne..stal mu tam Passat..odborně načipovaný od nejakeho manika v garaži za 1000,-...a kolega už schani novy motor po pul roce jezdeni...holt nejsem tak bohaty abych mohl kupovat levne veci..ale na tohle si musis prijit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci já se nechci nikoho zastávat,ale 6-10tis. je podle mě taky přehnaný! A to nekomentuju to,když se přehraje jen soft.

Ale ceny jsou nastaveny tak jak jsou,tak to tak prostě funguje.

Jinak souhlasím,že toho švába bych si taky neobjednal. Ono to až tak zlehčovat taky nejde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nemáš daleko do Třebíče-tak tady to dělá kamarád za 3500 ,-Kč- a několikaleté zkušennosti. Dělá hlavně motory koncernu VW a nedělá jen chip ale kompletní servis-takže to není jen ňáký hacker-který stáhne soft na netu. Dyžtak dej vědět-možná bych ti tam byl schopen domluvit i slevu.

A jinak-nech si říct-taky už jsem u něho viděl, jak vypadá motor po "levném" čipu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem taky setril, tak sem se snazil s tim vyjebat a vratilo se mi to dvakrat jak bumerag :-)takze pokud ma nekdo neco v hlave tak mu to nijak nevyvratite, ja sem byl taky takovy blbec :)takze smele do chipu resp do pameti a pajet doma na stole, btw. chipovat auto u ktere se trepe setrvat to uz asi taky samo mluvi o sobe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar

tak ja mam chip od kamosa robeny na mieru

FUN bude vediet od koho ;) a spokojnost

urcite by som si do auta nedal len tak nieco z netu

hlavne ked nevies ci mas auto v 100% stave / turbo, zotrvak, vaha vzduchu, nastavenie cerpadla ... atd/

ak ti tie peniaze nestoja za to radsej to nechipuj

nejde len o pocet PS a krutak, ale aj priebeh a ako sa to auto chova na ceste

a kolko km na tom este nabehas, aby to fungovalo ako ma

je to na tebe pre co sa rozhodnes, ale FUNa odporucam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nemáš daleko do Třebíče-tak tady to dělá kamarád za 3500 ,-Kč- a několikaleté zkušennosti. Dělá hlavně motory koncernu VW a nedělá jen chip ale kompletní servis-takže to není jen ňáký hacker-který stáhne soft na netu. Dyžtak dej vědět-možná bych ti tam byl schopen domluvit i slevu.

A jinak-nech si říct-taky už jsem u něho viděl, jak vypadá motor po "levném" čipu.....

Ne já o žádný čipování nemám zájem, pouze jsem se vyjádřil k tématu! Jasně souhlasím,že když se to blbě udělá tak to smrdí průserem.

Ale na druhou stranu může to stát míň,ale bohužel ceny jsou nastaveny tak jak jsou. Přeberte si to jak chcete. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Toho švába z netu bych neriskoval, ani kdyby mi to do jednotky napájel někdo, kdo to opravdu umí. Přece jenom čip není o výsledných PS, ale jde o ten průběh. Já ho mám na míru od FUNa a jsem naprosto spokojený a auto je bez jediné závady. Cena byla těch 6 500,-Kč, ale výsledek mi za to stojí. Brácha se mi vysmíval, že jsem za čip vyhodit zbytečně moc peněz, protože ho stál čip od "noname" borce 1 500,-Kč. Jenže já stále jezdím v pohodě a on už má druhý auto, protože nejprve mu odešla spojka a o něco později se mu rozsypal motor. On čipoval asi 2 měsíce po mě a já už s čipem jezdím víc jak 2 roky. Takže pokuď chcete více koníků, tak si našetřete penízky a nechte si udělat čip na míru od zaručených úpravců. Přece jenom 6 500,-Kč za kvalitní čip je lepší než potom dát např. 20 000,-Kč za motor. Ale dělejte jak myslíte :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak se tu bavíte o tom chipu co je již naprogramovaný tak to je pořádná blbost, protože třeba taková 1,9 TDI 66kW se dělala jen s 8mi druhama řídících jednotek, moje 1,6 s 6ti druhama, o čipu uvažuju také, asi už dobrý rok a po tom roce zjišťování, pročítání a dobrých rad od profíků tak pokud vím, vždy se upravují přímo mapy z čipu co je v autě a žádný univerzál neexistuje. Sám mám 1,6 55kW benzín. Do roku 1999 se čip musí odpájet a provede se výměna za nový čip který se naprogramuje a samotný program výchází z původního programu z vypájeného čipu. Novější auta se čipují tak že se připojí k autu notebook a upravují se přímo mapy. A ty pofiderné čipování za 2 tisíce, to můžu mít od člověka z vedlejší obce, ale ten prostě nedá 2 roky záruku na motor a doživotní na SW, a 14 dní na odzkoušení s možností vrácení puvodního čipu a peněz. Takže tady, Mr. Cimbu - ted ma vanoční slevy, nebo BitPower, DieselTechnik ,Sportmotor , to jsou firmy co dávají záruky a mají dlouholeté zkušenosti. Takže toto je můj názor,

Pro Ivánka - máš-li svůj motor rád, vykašli se na to počkej pul roku do leta po brigade našetříš a dáš pořádnej s klidem, jsem na tom podobně, taky teď škola takže to vidím taky až tak v létě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HNed ze zacatku chci zduraznit ze nechci urazit ci neco podobneho zdejsi projdejce chipu, ale 10 000 bych za chip nedal, hlavne na to ani nemam.

Toto se mi zda prijatelne.

http://aukro.cz/item837349829_skoda_octavi...chiptuning.html

diky

Ahoj, tak ti to na mě působí, že už ses stejně rozhodl tam toho švába přepájet a teď se jen snažíš najít lidi, kteří ti to odsouhlasí (pro klid duše). Já mám asi trošku zkreslený představy, mě auto už 3/4 roku blbne a pořád nevím čím to je, takže pro mě je spolehlivost na 1. místě. Nicméně osobně bych do toho nešel. Logicky, firmy, který si za chipování berou víc peněz, by se asi neuživily, kdyby svoji práci odváděly zbytečně draze, nemyslíš? Ono profi vybavení něco stojí a bez tohoto vybavení bych si do ŘJ sahat nenechal. A ne nadarmo se říká, když na to nemáš, tak se do toho ne*er. Nic ve zlým. Rozhodni se sám, ale přidávám se k většině, která ti radí chipovat u profíků. Hodně štěstí

Editováno: , autor: Johny159
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivanku, kamaráde - jdi do toho!!! Určitě budeš spokojen, auto v lepší případě pojede úplně stejně a když ne, tak ho necháš sešrotovat. Mám pocit že stejný placebo efekt by vyvolala nějaká vkusná samolepka nebo Tesco tuning plastový doplněk.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivanku, kamaráde - jdi do toho!!! Určitě budeš spokojen, auto v lepší případě pojede úplně stejně a když ne, tak ho necháš sešrotovat. Mám pocit že stejný placebo efekt by vyvolala nějaká vkusná samolepka nebo Tesco tuning plastový doplněk.

:-D

Editováno: , autor: Johny159
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...