Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Tyhle suprovky za aukra jsou věc...... kup tenhle pič, k tomu ty kouzelný magnety co se dávali na sání nebo kam a budeš jezdit se zadarmo se 150 koněma..... ne teď vážne tyhle praktiky jsou dost o hubu nikdy nevíš co dostaneš..... pak to tam napájíš a nic..... a prodejce už neseženeš trochu mi to připomíná měnění celých ŘJ u nejmenované firmy ze Sukorad u MB...... taky bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš si nechal dělat chip na feldu 1,3 MPi, a dostal ŘJ z 1,6...... a když to chtěl vrátit tak mu řekli že mu tuhle ŘJ vůbec nedali...... Nevim kde byla chyba.... nechtěl jsem hodnotit CIMBU ..... ale prostě při měnění dílů je tohle riziko prostě může se stát že dostaneš nějakou ŘJ která bude třeba zoxidovaná atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja napriklad idem preventivne vymenit spojku a Bosch DV po zime. A potom pojdem navstivit sportmotor. Preto budem chipovat az na jar. :)

Autom jazdim kazdy den, stalo kopec penazi a urcite by som si tam nenechal naletovat boh vie co, od boh vie koho za 1500 kč. To sa mi zda strasne malo na to, aby to bolo aspon trosku kvalitne. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba na chip seru.

Sprinty na srazech nejezdím a auto mám pro bezpečnou a spolehlivou dopravu rodiny.

Z mého hlediska by to bylo vyhazování peněz oknem.

Viděl jsem u někoho pěknej podpis: Kam ostatní doletí, tam já také dojedu ;)

Navíc se držím hesla: Je lepší v životě ztratit minutu, než v minutě život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čip mam, protože to jde líp za plynem když potřebuju předjet a i klesla spotřeba. cca 14 dní sem si zvykal že na to nemusim tak šlapat ( i kvuli tomu že mam původní spojku a ta by kdyžbych tomu dával kotel hned odspoda dlouho nevydržela) Je to na každým co si do auta dá nebo ne. Nepopírám že auto v puvodním stavu jede taky krásně mě to holt nestačilo protože sem s čipovanýma už jezdil dřívv než sem si koupil svý a věděl sem jak to krásně táhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba na chip seru.

Sprinty na srazech nejezdím a auto mám pro bezpečnou a spolehlivou dopravu rodiny.

Z mého hlediska by to bylo vyhazování peněz oknem.

Viděl jsem u někoho pěknej podpis: Kam ostatní doletí, tam já také dojedu ;)

Navíc se držím hesla: Je lepší v životě ztratit minutu, než v minutě život.

ono jde aj o bezpecnost jak uz tu bylo zmineno,ty budes predjizdet 10 sekund ja treba 7 a tri sekundy uz je rozdil ktery ti nekdy zachrani prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předjíždět by se mělo tam a tak, aby Ti i těch 10s bohatě stačilo...to není o čipu, ale o citu pro jízdu a taky malinko o rozumu..........většina kdo má chip si myslí, že má nadupaný auto a že může cokoliv......

to je pekna blbost,takze ty budes predjizdet nejakou kolonu tri kamionu a najednou ti tam v protismeru vyleti borec 250kou a budes rad kdyz na to dupnes a pojede to,tomu se rika krizovky u kterych ten vykon ocenis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KOLONU TŘÍ KAMIÓNŮ PŘEDJÍŽDÍM POUZE NA DÁLNICI NEBO SILNICI O DVOU PRUZÍCH V KAŽDÉM SMĚRU :) ......a pokud Ti tam vlítně někdo 250tkou v protisměru...nic neuděláš ani Ty s čipem!!! vlastně jo...nacpeš se tam nebezpečně mezi ty kamióny..pokud tam budou mezi sebou mít místo...a on není borec ale blbec !!!!

ale nebudu se zde s nikým přít.....JÁ NEMÁM ČIP...tím pádem méněcené auto......TY MÁŠ ČIP....jsi pánem silnice..........

Ať Ti a všem ostatním chip slouží a jste spokojeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch kamiónů, tak by měli právě kvůli těmto situacím mít mezi sebou místo pro 1 vozidlo. Stejně jako ve městě by neměli jezdit v levých pruzích....

Nicméně je málo řidičů co to dodržují.

to Ivanek007: Zkus pořešit jiné věci na autě. Spíš ti něco habruje.... ;)

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne já o žádný čipování nemám zájem, pouze jsem se vyjádřil k tématu! Jasně souhlasím,že když se to blbě udělá tak to smrdí průserem.

Ale na druhou stranu může to stát míň,ale bohužel ceny jsou nastaveny tak jak jsou. Přeberte si to jak chcete. ;)

Zdravim, nechci se Vám plést do rozhovoru, ale já sem si ho koupil na zkoušku. Mám jednotku navíc, tak sem ho nechal napájet, teď ho mám v autě na zkoušku a zatim ok. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sel do chipu z duvodu nespokojenosti s vykonem, tedy prubehem. Do 100km/h tahalo auto zbesile, ale pak takovy nemastny-neslany. Clovek zacal predjizdet, zprvu dostal zatah, ale jak stoupaly otacky, auto ochabovalo.

Sice mam Bohumin dost z ruky, ale reference a nabizene sluzby me presvedcily a vydal jsem se k TDIfunovi. Diagnostika, brzda pred i po a projeti jsou velice podstatne sluzby podle me. Prislo se na problem s intercoolerem - zachrana turba. Vstrikovani nejlepe nechat seridit, vaha a turbo ok. Kdybych si jen nechal u nalevace nalit soft, tak se na nic neprijde a v budoucnu by na me cekala nutna vymena turba.

Pokud chce nekdo chip, tak urcite jit za kvalitou k TDIfunovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sel do chipu z duvodu nespokojenosti s vykonem, tedy prubehem. Do 100km/h tahalo auto zbesile, ale pak takovy nemastny-neslany. Clovek zacal predjizdet, zprvu dostal zatah, ale jak stoupaly otacky, auto ochabovalo.

Sice mam Bohumin dost z ruky, ale reference a nabizene sluzby me presvedcily a vydal jsem se k TDIfunovi. Diagnostika, brzda pred i po a projeti jsou velice podstatne sluzby podle me. Prislo se na problem s intercoolerem - zachrana turba. Vstrikovani nejlepe nechat seridit, vaha a turbo ok. Kdybych si jen nechal u nalevace nalit soft, tak se na nic neprijde a v budoucnu by na me cekala nutna vymena turba.

Pokud chce nekdo chip, tak urcite jit za kvalitou k TDIfunovi.

DAlsi takovej, dej mi na to a ja si tam klidne dojedu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levne a kvalitne tohle proste delat nejde !!!! , pokud na to nemas, tak se na to radsi vyprdni... az ti nakym noname shit garazovim SW lehne motor a das 10tky tisic za opravy, tak si setsakra rozmislis jestli je "levny" opravdu levny ... uz i konkurence f. dieselpower.cz pochopila, ze za Dumpingove ceny to proste delat nejde, pokud to ma mit profesionalni uroven a udrzet si Know-how...

PS: Od aukra se po zkusenostech radsi drzim dal..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapaci, tak jsem tak pročítal tady tu diskusi a během doby, co jsem tady jsem se už pár věcí naučil. Jedna z nich je že ty naše pokladničky (auta) nejsou levná záležitost, ale pokud chceš aby se ti "prasátko" nerozbilo, musíš do něj občas nějakou tu kroupu nasypat. A kdo na to nemá, ať chodí raděj pěšky!

Jsem ponekud mlady řidič, je mi teprve 24, ale podle toho "co" všechno potkavam na silnici za "řidiče" si nejsem jistý, esi když se proti mně vyřítí při předjíždění auto mám přidat a doufat že to stihnu s čipem či bez čipu, nebo je lepší přibrzdit a znovu se zařadit. Už jsem se s takovým předjíždějicím setkal :feve: a nebýt mé a řidiče předjížděného vozu reakce na jeho absolutně hazardující zrychlení, byli jsme nejspis vsichni mrtvi :worthy . Díky všem myslitelů za ABS a podobne systemy.

Jinak ten čip bych chtěl taky, láká mě tam spíše to snížení spotřeby a do kopcu se věčí výkon taky hodí, ale taky na to zrovna nemam, tak to musi pockat. A to jsem těžce pracující, teď mě spíš čeká výměna silenbloku, předních kotoučů a destiček, čištění a mazání starteru, repas plynových vzpěr kufru atd. Jojo je to pokladnička, kterou nechci rozbit. :kol-142:

Ale teď :noot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...