Přejít na obsah

Brzdy


teedy

Doporučené příspěvky

To je ale stara znama vec.

Kdo setri brzdy/destiky/palivo tim, ze jezdi predvidave a pouziva brzdy malo, tomu odejdou drive zrezavenim. Kotouce je potreba pravidelne "obrzdovat", staci jedno intenzivnejsi zabrzdeni na konci kazde jizdy a to hlavne kdyz je mokro/vlhko. Jednak se tak ocisti a jednak (a to je dulezitejsi) vysusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že ochuzené destičky, špatně nastavený brzdný účinnek, nechlazená konstrukce kotoučů... Nevím no, zadek se mi do smyku zatím nedostal, ale je možné, že brzí až moc a desky jsou moc měkké, zahřívají se, nečistoty tam pak lépe ulpí. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najeto 17,5... z druhe strany jsem to nefotil, ale vypada to tam stejne. Ti, co mi to prehazovali taky rikali, ze jsou celkem odrbane. Pred mesicem, kdyz jsem byl menit olej, tak mi udajne i kontrolovali brzdy a ze ok. To ale asi zkouseji jen brzdny ucinek. Kola jsem nemenil, tak pochybuju, ze je meli dole a koukali na kotouce a desticky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, brzdy se vzadu moc nepovedly. Snad to nebude na závadu a třeba se poučí. Přiznat chybu, že mají všechny F3 špatné zadní brzdy (ty, které je mají) by byl docela průser... Otázka je, jak moc potřebné jsou u 81kW verze zadní kotouče, oproti nižší výkonové varianty, kde pokud vím jsou jen bubny. Nevím, jestli tady to máslo co nám tam dali je o tolik lepší, jestli naopak ta "kvalita" nebude kontraproduktivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když konfiguroval auto, tak jsem chtěl k mojí 66kW verzi i kotouče dozadu, prodejce mi řekl, že si je tam dávat nemám, že jsou s tím jen potíže a že takhle malé auto nepotřebuje vzadu kotouče. Ano kotouče brzdí lépe, ale opravdu když se nad tím člověk zamyslí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...