Přejít na obsah

Dotaz - nejake olejove skvrny ?!


GoofyX

Doporučené příspěvky

Zdravim Vsechny,

dneska jsem nahodou vypozoroval spinave skvrny (asi od oleje a bordelu ?!) na miste hned vedle vlnovce od vyfuku (pri pohledu ze predu je to na levo), je tam nejakej nosnik a v nem jsou dva srouby, jeden ze spodu a druhy z boku cca. 15/16 srouby ? Vubec netusim, co tam na tom miste je a co by z toho molo tect, ale ta spina je kolem techto sroubu ? Netusite nekdo jestli je to normalni ze tam mohlo bejt neco z vyroby a nebo ze tam neco opravdu muze vytekat ? Jde o Fabku 1,2/12 a je ji asi 7 mesicu, najeto 10tis.

Dikes za cokoliv, nez to potahnu do servisu :(

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch fotek není poznat vůbec nic. Chce to udělat záběr, jak to vypadá za vlnovcem. Viděl bych to nejspíš na gufero na poloose, ale může to být cokoliv, Vždycky bude mastné uchycení převodovky v silenbloku, jakožto nejnižší bod na převodovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. no jeste to zitra umeju arvou a pockam dalsi tyden jestli se to objevi znovu. Ale je to divne, protoze kolega ma tu samou a ma to tam take, ale mene a u kamarada je to na 2 lete Fabce uplne suche. Takze bud si neco sedalo a nebo je tam spatna serie z vyroby, takze muzu ocekavat to same na druhe strane :(

Ale diky za rady.

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. no jeste to zitra umeju arvou a pockam dalsi tyden jestli se to objevi znovu. Ale je to divne, protoze kolega ma tu samou a ma to tam take, ale mene a u kamarada je to na 2 lete Fabce uplne suche. Takze bud si neco sedalo a nebo je tam spatna serie z vyroby, takze muzu ocekavat to same na druhe strane :(

Ale diky za rady.

V.

Teď jsem si všimnul, že máš auto ještě v záruce, takže to aspoň budeš mít grátis... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj chlapi -_-

- tak na zacatek, poslal jsem slusnej dopis do autor. servisu, jestli jako je mam s tim vubec obtezovat a co by to mohlo bejt a ze nechci otravovat a ze si to klidne opravim sam, abych proste nekoho nezatezoval nejakou banalitou atd. Poslal jsem tam ty fotky a svete div se, cetli to 2 lidi, podle odeslanych potvrzeni o prijeti e-mailu a 3 tydny se me nidko neozval :D Take co bych cekal u auta za par drobnejch :palec2:

Ale jinak jsem si dal tu praci a ocistil to alespon ramcove benzinem a svete div se, zatim jsou ty mista suche ? Je teda mozne, ze si to gufero sedlo a nebo tak neco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi -_-

- tak na zacatek, poslal jsem slusnej dopis do autor. servisu, jestli jako je mam s tim vubec obtezovat a co by to mohlo bejt a ze nechci otravovat a ze si to klidne opravim sam, abych proste nekoho nezatezoval nejakou banalitou atd. Poslal jsem tam ty fotky a svete div se, cetli to 2 lidi, podle odeslanych potvrzeni o prijeti e-mailu a 3 tydny se me nidko neozval :D Take co bych cekal u auta za par drobnejch :palec2:

Ale jinak jsem si dal tu praci a ocistil to alespon ramcove benzinem a svete div se, zatim jsou ty mista suche ? Je teda mozne, ze si to gufero sedlo a nebo tak neco ?

O pisani do Skodovky viem tiez svoje. Oni si to precitaju a zaradia do fronty. Ked toho maju vela, tak sa moze kludne stat, ze odpisu az o par tyzdnov. Jedna veta o tom, ze e-mail zaregistrovali a budu sa mu venovat v co najkratsom moznom termine by im asi dalo moc prace. Ja som pisal v case, ked technik ktoremu patril aj moj pripad mal dovolenku, ale tiez to citali iny. Nakoniec som po tyzdni nevydrzal a vybral sa tam osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...