Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

No snad neště průměr středové díry, který je 57. Ale já mám taky neorigo alu kola, a dostal jsem k nim vystřeďovací kroužky a plný počet šroubů. Takže asi dávej pozor, jestli tyhle věci jsou v ceně alu kol.

Si si isty ze 57? Niekto zase spominal ze 58. Kde to je popisane? A ak tot sedi 5X100 a priemer 57, tak netreba tie redukcie? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi diky za rady. Ten linke je super. Aspon viemze ake kolesa na aky disk mozem dat. :) Len ja by som chcel vediet ceny v SR, ze ake maju predajcovia. Ale ved si to obvolam. A myslite ze vedia dat aj nejaku zlavu z katalogovej ceny? Alebo vsetci sa striktne drzia len tej ceny...? :rolleyes:

oni sami na tom maj max 10%, takze ti daj tak 5%, zalezi jak se snima znas nebo ne., sel bych tam kde si kupovla auto., ti uz s tebe meli kseft, tak spis budou povolnejsi., ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj to sa da...no myslel som ze ked je pekne pocko, tak to cunovo je pekna jazda...navrhoval by som stretko pred McDonald Carrefour a potom Cunovo -> Gapcikovo -> Vojka a na druhu stranu kompou a naspat cez Cunovo Carrefour.

Viem si predstavit ako by kukali okoloiduci ak by sa tam objavil nejaky zastup Rumikov... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ake su to Dezent? napis prosim ta specifikaciu. bol problem s montazou? A ake kolesa mas na nich? Su fakt super! :specool:

Jsou to kola Dezent F Hyper Black 7x16" ET 35 s pneu Pirelli P Zero Nero 205/45 16". Kola pasují perfektne. A vlezou se tam i 7,5x17" ET 40 s pneu 205/40 17". Ty 17ctky jsou akorát o milimetr vystrčenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...