Přejít na obsah

Nemáte zkušenosti s firmou NCAR??


prcek

Doporučené příspěvky

Uvažuju o koupi jeté octavie I combi a narazil jsem na stránky firmy NCAR z Kraslic. Tahají z Německa poměrně hodně octavií a inzerují dobrý stav, servisku ... Nemáte s nimi někdo nějaké zkušenosti?? Dik Martin

A co by sis asi tak představoval? Jaký motor a rok výroby? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před i po projetí zkontroluj víčka od oleje a chladící kapaliny jestli na nich není sliz (voda v oleji a naopak). Nadměrné klepání studeného i zahřátého motoru. Tah od spodních otáček. Jestli nevadne tah ve vyšších otáčkách (3.000 a víc). Nelícování spojů a hran dílů (světla,blatníky,dveře...). Přelakované šrouby blatníků v motorovém prostoru jsou většinou origo, stříbrné naopak po výměně blatníku.

Nosníky, ramena... podvozek. Projet se po hrbech...

Porovnej to s podobným autem a vem sebou někoho kdo TDI zná a ví jak se chová.

No hodně štěstí a počítej, že vše je stočeno, takže po koupi rozvody, náplně... -_-

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si našel auto sám a nechal si ho přivézt. O I combi 1,9 Tdi AUT, r.v. 2004, servisní knížka, aut klima, šíbr, komplet elektro, 16" kola, a já nevim co všechno (nemá jen kůži, xenony, navigaci a ESP). Lehce ťuknutý (blatník, okno, kapota, jinak nehnutý). S opravou, alarmem, přihlášením - cena komplet 273 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a mimochodem, přihlášení káry z německa je docela mazec. V hloubětíně (P9) mi řekli nekompromisně 3-4 týdny. takže přes známýho v 5 ráno do 150 km vzdálenýho města na značkách z mý starý octy. Z benzinky v 7:45 telefon se všema údajema, potom na evidenčku (8:05), odtud jeho autem 20 km do jinýho města pro čistopis TP (9:00) a pak na technickou. V 9:30 jse valil směr Praha na legálních převozních číslech. V poledne jsem měl značky. A pak že to trvá měsíc. Jen to stálo něco navíc: emise jsem měl z prahy 670, on si vzal za komplet 4700,- a v praze 800 za značky. Pak se nemaj některý lidi timhle živit. Když udělá 3 denně (Vzal si cca 1500, z toho mu zbylo 100, protože 500 dal maníkovi na úřadě a 200 za převozky) tak má 3 tácy a pak mu jich stačí jen pár a docela si žije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a mimochodem, přihlášení káry z německa je docela mazec. V hloubětíně (P9) mi řekli nekompromisně 3-4 týdny. takže přes známýho v 5 ráno do 150 km vzdálenýho města na značkách z mý starý octy. Z benzinky v 7:45 telefon se všema údajema, potom na evidenčku (8:05), odtud jeho autem 20 km do jinýho města pro čistopis TP (9:00) a pak na technickou. V 9:30 jse valil směr Praha na legálních převozních číslech. V poledne jsem měl značky. A pak že to trvá měsíc. Jen to stálo něco navíc: emise jsem měl z prahy 670, on si vzal za komplet 4700,- a v praze 800 za značky. Pak se nemaj některý lidi timhle živit. Když udělá 3 denně (Vzal si cca 1500, z toho mu zbylo 100, protože 500 dal maníkovi na úřadě a 200 za převozky) tak má 3 tácy a pak mu jich stačí jen pár a docela si žije.

Jojo ale rad si mu to dal nez cekat mesic na auto :-) A o tom to je :-) Taky bych zaplatil a rad ! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...