Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, stanmar napsal:

No srovnávat Yetiho s Karoqem vzhledem k tomu, že Karoq je o něco výše je asi zbytečné.

Automobilka se veze na vlně zájmu o SUV a taky si to nechá zaplatit. S nějakým snižováním ceny bych moc nepočítal. Zájem je a lidi to zaplatí.

 

Srovnávat Yetiho s Karoqem nechci, protože to nedokáži, jsou to jiná auta. Já jen chci za Yetiho plnohodnotného nástupce a škodovka, které fandím celý život, mi nabízí auto, které je výrazně dražší. O levnější verzi se slabším motorem neuvažuji ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už reaguješ na můj příspěvek, mohl by sis ho příště přečíst celý. Cenu určuje poptávka - něco podobného jsem napsal také.

Rok 2010 - objel jsem na kole polovinu kraje a dostal se na cenu 420 000Kč. Dodání auta leden 2011.

Inflace - ano, nějaká tu určitě je.

Lepší výbava - ano je lepší a také jsem napsal, že stále přemýšlím jestli Karoqa nekoupit i za tu cenu která nyní v mé konfiguraci je cca 610 000Kč, ale stále tu vidím ten cenový rozdíl a stále přemýšlím, jestli ty peníze dát. 

 

 

 

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Artigas napsal:

Srovnávat Yetiho s Karoqem nechci, protože to nedokáži, jsou to jiná auta. Já jen chci za Yetiho plnohodnotného nástupce a škodovka, které fandím celý život, mi nabízí auto, které je výrazně dražší. O levnější verzi se slabším motorem neuvažuji ani náhodou.

No mě ceník taky nepotěšil, takže plně chápu tvé rozpoložení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47 minutes ago, Artigas said:

Když už reaguješ na můj příspěvek, mohl by sis ho příště přečíst celý. Cenu určuje poptávka - něco podobného jsem napsal také.

 

Ja jsem reagoval na tvuj prispevek "V zásadě s tebou souhlasím, jen ty počty...", necitoval jsem. Mezi tim tam skocil dalsi tvuj prispevek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, cilda1 napsal:

Jen pro zajímavost ,restrikce na digitální přístrojoví štít, auto jsem měl zaplánované napevno  na 6kt a vyrobeno není. Výroba zastavena,asi nejsou !

Asi na tom něco bude 1 auto máme potvrzenou výrobu na konec března takze posun o 3 týdny a 2 auto výroba až konec dubna a to ještě pouze možná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvně jsou ve výbavě oproti dosavadnímu autu jen drobnosti, o které nestojíš.

 

V 15. 2. 2018 na 20:50, Artigas napsal:

Karoqa bych si docela rád koupil, jen mi dělá problém, že ačkoliv do auta chci jen to, na co jsem zvyklý ze svého Yetiho

(...)

Ano, budu mít místo 1,4/920 motor  1.5/110, ale jinak co? Jen drobnosti o které ani nestojím….

 

Ty drobnosti jsou takové ptákoviny jako vyhřívání předních sedadel, zadní parkovací senzory, automatická klimatizace, elektricky ovládaná okna vzadu, rádio bez díry  (ale naopak s handsfree, zadním reprem, bluetooth, dab), multifunkční volant atd.

 

Teď o levnější verzi neuvažuješ...

 

před 3 hodinami, Artigas napsal:

O levnější verzi se slabším motorem neuvažuji ani náhodou.

 

... a chceš naopak ještě Full LED světla s rezervou v paketu za 15 000Kč. Mimochodem, pokud bys za Yetiho zaplatil 420 000Kč, tak by se jednalo o slevu 13,98%. A to není číslo, které se v té době dalo běžně dosáhnout. Naopak si troufám tvrdit, že i v současné době se dá na Karoka sehnat lepší slevu než 1,7%.

 

Takže co je vlastně zadání? Bylo by zřejmě vhodné do nějakého hospodského tématu vyložit karty na stůl a říct, že problém není dřívější cena Yetiho, ale cena nějakého současného nápadníka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olexa

před 12 hodinami, olexaV napsal:

Asi na tom něco bude 1 auto máme potvrzenou výrobu na konec března takze posun o 3 týdny a 2 auto výroba až konec dubna a to ještě pouze možná 

Tak ,mně zatím nikdo neřekl kam jsem posunut .Snad v pondělí se dovím více .Jaký jste měli přesně první termín a jak jsi se to dozvěděl že tě posunuli?:sleep:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...