Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Dnes jsem zahlídnul fc v nějaké tmavé barvě a ty stále propíraná svěla - mám pocit, že ten, kdo se o auta tolik nezajímá, ani nebude vědět že už není jen jedno hlavní přední světlo, ale že jsou dvě vedle sebe - alespoň u těch tmavých barev se ztrácí ten meziproužek.

Za několik měsíců tady po té změně neštěkne ani pes.

(Asi tak jako dnes nikoho neohromují přední světla na fc OII).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi dovezli na prodejnu mojí objednanou "Šedivku" ( Šedá Quartz metalíza ), dnes jsem se byl na ní podívat.
Pro zajímavost - objednáno 12.12.2016, vyrobeno 8.2.2017, na prodejně 10.2.2017
Hned jak jsem jí spatřil tak se mi zalíbila, píšu to zcela upřímně bez toho "že si jí kupuji tak se mi přeci musí libit". Opravdu jsem byl velmi mile překvapen. Ta tmavě šedá metla a LED vpředu + TOP LED vzadu tomu zcela určitě sluší. Musím ale také napsat, že hned vedle stála jedna s barvou tuším Capučíno a ta se mi tolik nelíbila. Za mě tedy zatím vede ta Šedá Quartz metla ale to je osobní záležitost, každému se líbí trochu něco jinýho. Myslím, že by tomu ještě hodně slušela Šedá Busines co se dává na Supíky, ale ta je u O III jako zvláštní lakování. Jsem zvědav také na stříbrnou, ta by mohla také vypadat dobře. Jinak interiér pěkný, ten 8" tablet na palubce vypadá luxusně. Za mě tedy velká spokojensot a kluci co máte objednáno, buďte v klidu a těšte se na ní, je pěkná ;-)

To je zatím v rychlosti vše, až bude doma tak udělám i fotky a písnu více.

Jinak hned vedle mojí stál Kokodák, takže jsem zčíhnul i toho a taktéž moc pěkný. Překvapila mě na něm barva, taková zelenkavá, koukám do konfigurátoru a vůbec tam takovou nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, luban napsal:

Včera mi dovezli na prodejnu mojí objednanou "Šedivku" ( Šedá Quartz metalíza ), dnes jsem se byl na ní podívat.
Pro zajímavost - objednáno 12.12.2016, vyrobeno 8.2.2017, na prodejně 10.2.2017
Hned jak jsem jí spatřil tak se mi zalíbila, píšu to zcela upřímně bez toho "že si jí kupuji tak se mi přeci musí libit". Opravdu jsem byl velmi mile překvapen. Ta tmavě šedá metla a LED vpředu + TOP LED vzadu tomu zcela určitě sluší. Musím ale také napsat, že hned vedle stála jedna s barvou tuším Capučíno a ta se mi tolik nelíbila. Za mě tedy zatím vede ta Šedá Quartz metla ale to je osobní záležitost, každému se líbí trochu něco jinýho. Myslím, že by tomu ještě hodně slušela Šedá Busines co se dává na Supíky, ale ta je u O III jako zvláštní lakování. Jsem zvědav také na stříbrnou, ta by mohla také vypadat dobře. Jinak interiér pěkný, ten 8" tablet na palubce vypadá luxusně. Za mě tedy velká spokojensot a kluci co máte objednáno, buďte v klidu a těšte se na ní, je pěkná ;-)

To je zatím v rychlosti vše, až bude doma tak udělám i fotky a písnu více.

Jinak hned vedle mojí stál Kokodák, takže jsem zčíhnul i toho a taktéž moc pěkný. Překvapila mě na něm barva, taková zelenkavá, koukám do konfigurátoru a vůbec tam takovou nevidím.

 

 

  Zelena JUNGLE u Kodiaqu byla zrusena, stejne tak i Cervena a to i u Superbu a i Yetiho ;)

 

Tyhle dve barvy tem autum moc sluseli, vubec nechapu jejich vyrazeni.

Cervenou by mela ovsem nahradit nejaka cervena metaliza, ovsem tu Jungle asi zatim bez nahrady ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...