Přejít na obsah

Impregnace kol


Kokeš

Doporučené příspěvky

Já používám při uložení pneu spej od "coyote". Je výborný, nesmrdí, ba naopak. Můžu jen doporučit. Pneu jsou po aplikaci jako nové, a to i když je za půl roku vyndáš na novou sezónu. ;)

Presne toto pouzivam na pneu a aj na vsetky vonkajsie plasty a som maximalne spokojny. Odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky furt dříf používal pěnu, pak ji najednou už tady nikde neměli, tak teď občas nějakou tu srajdu v nádobce s pumpičkou(zaboha si nevzpomenu jak se to jmenuje-je to čistič a zároveň lesk-přímo na pneu) a na srazech nouzově(teď dost často) silikon(na boky pneu, ať se pořídně lesknou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tymto pripravkom moc neverim.Donedavna som mal ArmorAll rozprasovac na pneu (taka modra vodicka) ,sice boli pneu pekne ale vydrzalo to max 2 dni.Pouzival som aj peny s kefami a aj tak mi pneu pocase vybledli a stratili glanc.V poslednej dobe mi pneu impregnuje susedin pes,asi ho budem musiet zakomponovat do pneumatiky zmrda maleho kol2kol4 dzudo sek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...