Přejít na obsah

Mechanické zabezpečení Octávie


jiri26

Doporučené příspěvky

construct, tajnej vypinac a pojistku proti kradezi --- v praze skoro nutnost :-(

Stejně tak + kleště na brzdový a spojkový pedál od Bullocku

O spojení brzdového a spojkového pedálu jsem taky uvažoval. Můžeš sem hodit foto nebo link, kde se to dá sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pojištění, defent lock a myslel jsem si jak je to účinný, ale asi ti tak není no. Koukal jsem více na bullock a líbí se mi čím dál víc.

Mám ho taky, jen je to docela těžkej klump, takže mám pravačku slušně vytrénovanou a párkrát jsem už při přesunu zámku za přední sedačky málem rozbil ústa skoroženě ;) Obvykle to funguje tak, že když někam dorazím a nepospíchám, mám zamčeno za 2 vteřiny a když pospíchám, crcám se s tím minutu grrrrrr. Ale jinak doporučuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pojištění, defent lock a myslel jsem si jak je to účinný, ale asi ti tak není no. Koukal jsem více na bullock a líbí se mi čím dál víc.

Mám ho taky, jen je to docela těžkej klump, takže mám pravačku slušně vytrénovanou a párkrát jsem už při přesunu zámku za přední sedačky málem rozbil ústa skoroženě ;) Obvykle to funguje tak, že když někam dorazím a nepospíchám, mám zamčeno za 2 vteřiny a když pospíchám, crcám se s tím minutu grrrrrr. Ale jinak doporučuju ;)

Já vím jen jedno, i když mám Construct+Bullock+pojistku+nějaký alarm přes mobil, tak pokud to auto budou chtít lapkové, tak si ho vemou a nic je nezastaví, i kdych v tom autě spal :(

Tohle je dobré si pamatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pojištění, defent lock a myslel jsem si jak je to účinný, ale asi ti tak není no. Koukal jsem více na bullock a líbí se mi čím dál víc.

Mám ho taky, jen je to docela těžkej klump, takže mám pravačku slušně vytrénovanou a párkrát jsem už při přesunu zámku za přední sedačky málem rozbil ústa skoroženě ;) Obvykle to funguje tak, že když někam dorazím a nepospíchám, mám zamčeno za 2 vteřiny a když pospíchám, crcám se s tím minutu grrrrrr. Ale jinak doporučuju ;)

Já vím jen jedno, i když mám Construct+Bullock+pojistku+nějaký alarm přes mobil, tak pokud to auto budou chtít lapkové, tak si ho vemou a nic je nezastaví, i kdych v tom autě spal :(

Tohle je dobré si pamatovat

tak tak... bohužel... když ti s tím neodjedou, tak ti ho alespoň rozflákají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pár let zpátky a stalo se to kolegovi, šel z oběda a viděl na parkovišti, jak mu v autě sedí chlap. Dotyčný mu tvrdil, že mu auto půjčil známý. Nikdo by neřekl, co se v kolegovi i přes výškovou a váhovou nevýhodu skrývalo a byl potom vděčný, že ho viděli další kolegové, protože sám ani nevěděl, co dělá a chlapa málem umlátil. Zlodějíček u výslechu zatloukal, ale pohrozili mu, že na něj kolegu ještě jednou pustí a ten vyklopil všechny auta a udal i komplice, který z aut dělal ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda mám Defend Lock a jsem naprosto spokojenej, nemůže snad pro Škodu Octavii být nic lepšího. Jednoduše zamkneš bez klíče, zámková vložka se překonat nedá - to je vyzkoušený od profi zloděje, kterej nám to chtěl ukrást a raději pak utekl, a k tomu mám Defend Hook - takže ani do motoru a kufru se mi nikdo nedostane, čili auto neukradnutelný. lol

Ale mám známýho, ten v srpnu koupil úplně novou Fabii a měl tam Construct, no a hned ráno, co to koupil, ještě nevyřízený všechny papíry, bylo auto pryč a kus Constructu leželo na parkovišti před barákem. Construct je teda peknej šmejd. Nepřál bych nikomu slyšet, jak známý na Construct nadával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S A F E T R O N I C

já ho nemám ale uvažuji o něm!!! :palec2::skoda:

To je blbost! Je statisticky dokázaný, že neumí zamknout všechny auta, po pár hodinách se to ve velkém procentu případů rozsype nebo zablokuje a nemůžeš odjet. Maj to hrozně nedokonalý a nevyzkoušený. Každá elektronika auta je totiž jiná (i ve výrobě na pásu se liší kus od kusu) a s tím oni neumí pracovat, natož pak na to dát záruku.

Znám lepší zamykače řadicí páky. (Jo Defend Lock se zamyká bez klíče), ale automatický zamykání řadicí páky teď představili na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu - Defend Matic, už to prý je i u nás v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Defend Lock a myslel jsem si, že to stačí. Než jsem viděl tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=_hQOQFcJh9g

Jestli nejsi slepý, tak vidíš, že to je starý jak metuzalém, a dávno nepravdivý. Tu zámkovou vložku nikdo už roky nepoužívá. Dnes maj vymakaný systémy, používám Defend Lock - Pin Lock a tam se mi teda nikdo nedostal, a že to už zkoušeli profíci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pojištění, defent lock a myslel jsem si jak je to účinný, ale asi ti tak není no. Koukal jsem více na bullock a líbí se mi čím dál víc.

Mám ho taky, jen je to docela těžkej klump, takže mám pravačku slušně vytrénovanou a párkrát jsem už při přesunu zámku za přední sedačky málem rozbil ústa skoroženě ;) Obvykle to funguje tak, že když někam dorazím a nepospíchám, mám zamčeno za 2 vteřiny a když pospíchám, crcám se s tím minutu grrrrrr. Ale jinak doporučuju ;)

Já vím jen jedno, i když mám Construct+Bullock+pojistku+nějaký alarm přes mobil, tak pokud to auto budou chtít lapkové, tak si ho vemou a nic je nezastaví, i kdych v tom autě spal :(

Tohle je dobré si pamatovat

tak tak... bohužel... když ti s tím neodjedou, tak ti ho alespoň rozflákají...

Když máš Defend Garanci, tak ne... To je pohoda jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...