Přejít na obsah

Potahy


jenda

Doporučené příspěvky

Čau.

Poraďte jaké potahy do Fabie I. s dělenou 2/3 zadní sedačkou. Aby moc nestály a nepotila

se na nich pr... :-))

Máme malé děti a naši novou fábku už pěkně zřídily.

Dík za radu.

Koupil jsem bezva za 1800 od DK Efekt, jsou z materiálu z kterého se šijí potahy na auta. www.dkefekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja by som pockal kym deti trosku odrastu....ked znicili stare znicia aj nove

¨Hele já sám mám osobně jedno malý dítě a právě že radši koupím potahy než zlikvydovat ty origo, ale dneska jsem koupil na burze takový pěkný stáli 600kč, pravda nejsou to zase potahy na furt ale mě se strašně líbili, a snažil jsem se je natáhnot na sedačky, no hrůza 2hodiny strávené v tom pařáku na tom slunci v autě a už jsi v životě nekupuju potahy, hlavně né v létě, a když už tak jsi je nechám ušít přímo na míru nebo koupím nějáký origo ze škodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takisto mam potahy od firmy Abena a musim povedat ze som velmi spokojny...aj ked ich profesionalnu montaz som si musel neskor poupravit sam. Fotky ak najdem tak ich sem hodim.....ak nie tak mozno podvecer spravim nejake nove fota z interieru. Cenovka bola cca. 3300Sk.... druhykrat by som ich asi montoval uz iba ja sam na 100%...nic tazke to nie je...

Fotky som nasiel ale iba mobilom a su hned po ich nasadeni....material je FLYS...

Nejake fotky su tu :

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=811077

Ono urcite by to lepsie vyzeralo mat vsetko pekne v kozi ale bohuzial zase financie ...

post-9998-1214147519_thumb.jpg

post-9998-1214147528_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Kúpil som poťahy do Fabie I od firmu Autopoťahy s.r.o.Sú z celkom dobrého materiálu aj pekne ušité.Na okrajoch sú gumičky a boli k tomu aj plastové háčiky.Nemá niekto skúsenosti s inštaláciou týchto poťahov,Napr,predné sedáky neviem či cez plast alebo popod plast,ak áno tak ako,veď tam je veľmi tesno.Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadné som namontoval v pohode no predné chcem aj ja tak že gumičky popod plast.No musím vybrať sedačky.Problém je v tom že nemám tisíchran,ktorým sú primontované a neviem ho zohnať a celú sadu sa mi nechce kupovať.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Taky by mě zajímala cena jelikož potahy z www.autopotahy.sk vypadají úplně super ,ale věřím že cena bude hooodně velká.

Můj problém je v tom, že jsem si loni do Fabky koupil potahy které připomínají semiš a na úklid je to porod, hlavě vlasy od manželky a chlupy od kočky, které někdo dotáhne na oblečení nejdou z toho sundat což mě mrzí potahy jsou akorát v barvě auta.

Editováno: , autor: lucashr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...