Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, jak je to se zadními sedadly v FIV? Na prezentačních fotkách/renderech je opěradlo až po dveře i pod pásem čalouněné:
7497129.jpg?v=0&st=A4E5gHeAYTspmgGz67Xhi

 

Ale v těstech tam je jen plast (cca 6:20)

Škoda FABIA Ambition https://automoto.touchit.sk/nova-skoda-fabia-ambition-1-0-tsi-70-kw-recenzia-a-video/3419/

 

EDIT: Popřípadě to souvisí nějak s zadními Airbagy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je interiér F4 MC pre vás divočina, potom po zhliadnutí fotky interiéru F3 MC predFL ste museli dostať epileptický záchvat! :D

 

Nie som fanúšik MC, ale interiér F4 MC sa podľa mňa konečne vydaril v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Tej červenej je tam teraz tak akurát, aby zdôraznil MC edíciu.

 

Inak tú zámenu MC sedačiek za celočierne asi mali aj Rapidky poFL, pretože medzi jazdenkami je kopec MC s čiernymi sedačkami, čomu som doteraz naozaj nechápal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

V pátek mi volali, že mám auto na prodejně. Mám tam přijít prohlédnout vůz a dohodnout se co všechno do auta dovybavit. Nabídnuli mi také přihlášení vozu. Vzhledem k tomu, že s tímto nemám zkušenost, kupuji poprvé nové auto, tak co by jste doporučili abych si tam dal? Osobně bych tam chtěl gumové koberce, to je jasné. Dále zvažuji lapače nečistot, má to vůbec cenu? Případně doporučte, děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď pozri na webe katalóg originálneho príslušenstva. ;) Gumové rohože a zásterky budú fajn, ale postačí ich zaobstarať až pred budúcou zimnou sezónou. Nezabudni aj na nejaký koberec do kufra. Ten rozkladací cez zadný nárazník môže byť pecka. Ja by som určite pridal aj ochrannú fóliu nakladacej hrany kufra. A zvážil by som aj ochranné lišty prahov dverí - ozdobné vpredu a priehľadné vzadu. Origo asi inú alternatívu ani neponúka. Funkčnosť nulová, ale vyzerá to pekne.

 

V podstate takmer všetko môžeš kúpiť dodatočne, ale tú fóliu na nakladaciu hranu by som nechal nalepiť priamo v servise pred vyzdvihnutím auta. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumové koberce jsou jasné :) Ty zástěrky, nevím ať to nevypadá hůře. 

Také jsem zvažoval tu fólii na nakládací hranu, ale toto auto bude jako druhé do rodiny, ale nevím co bych v tom vůbec vozil :) Na ty prahy bych fólie dal, ale tu dekorativní nechci, chci jen tu transparentní. Ta zadní je směšná ... :)

Co všechno budu mít jako příslušenství z výroby? Autolékarnička, výstražný trojúhelník?

A co s tím přihlášením? Mám to nechat na nich? Nevíte kolik to stojí když bych si to přihlásil sám vs když to udělají oni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vše záleží na prodejci co ti dá jako dárek, nebo za zvýhodněné ceny. Registrace stojí čas a peníze. Já ji měl jednou zdarma jako bonus, dobrých 800. Gumové koberce a výbavu mi dali vždy. Za zástěrky jsem si rád připlatil, protože mě estetické pózy moc neberou. Věčný boj. Sundat se přece dají vždy. U nás se sype i inertem tak vím jak vypadají omlácené hrany podběhů a prahů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...