Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

Lékárnička a trojúhelník záleží na prodejci. Můj nedával. Lékárničku jsem přesunul ze starého a trojúhelník rovnou u nej koupil bo z f2 do f3 nepasoval do origo držáku.

Já třeba dodelaval i Patriot EU sledovací zařízení. Je to pasivní GPS lokator za cca 5000 jednorazove a pak 500 ročně a pojišťovna to bere jako elektronické zabezpečení na slevu z pojistky.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes byl u prodejce a překvapilo mě, že lékárnička, trojúhelník a vesta není součástí nového vozu ... To jsou na tom tak špatně, že toto nedávají automaticky do nového vozu? A nebo jsem si prostě vybral špatného prodejce. Tak jak tak to budu muset zaplatit.

Dále jsem byl "přemlouván" k tomu, abych si tam nechal dát zástěrky a ochranné folie dveří a nakládací hrany kufru ... Osobně bych uvítal transparentní fólii u předních dveří, ale tu mají jen na zadní dveře a nakládací hranu kufru. Taky jste si tyto fólie nechali dát? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal povinnou výbavu vždy už u čtvrtého nového auta.

Osobně nechám si dát zástěrky a prahové lišty od nich, koberce kupuji gumové i textilní.

Polep zadního nárazníku u kufru, středové B sloupky a misky u předních klik řeším ve Wrap studiu. 1500,- to stojí průhlednou fólií a drží to fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

https://m.podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/2256175/TEST--Skoda-Fabia-Style-1-0-TSI-DSG---krasavica-z-Boleslavi-ma-muchy

 

Čo poviete na túto recenziu? Nemôžem si pomôcť, ale je tam toľko "nezmyslov" až to bolí...

Absencia startstop tlačidla??

Potreba ručne silou dotvárať vzpery piatych dverí, lebo sa ledva otvoria do polovice???

Vŕzganie A stĺpikov????

Aká je vaša skúsenosť? Lebo ja to auto mám, ale po prečítaní tejto recenzie som sa zamyslel nad tým, či som skutočne kúpil to isté auto... Mne to príde ako hodne neobjektívna recenzia... Ak auto má chyby, čo aj nová Fabia má a nie jednu, tak na ňu treba v recenzii upozorniť, ale toto mi príde ako informácie zozbierané od "kolegov" v krčme... 

Možno ale máte iné skúsenosti a ja mám len šťastie na dobrý kus... 

Editováno: , autor: dzanob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...