Přejít na obsah

Scala - Bolero - Wireless CarPlay


Doporučené příspěvky

@Dodi 15 ja som ho mal aj pred výmenou tesne. ale čo viem manuálne za podpory MB to tam súkali. ale keďže to neuspelo, tak potom šla jednotka a zase nový soft. mne nesekne. mne pri zapnutom BT a nepripojenom telefone 1-2x týždenne pri nábehu zablokuje celý display a nahodí ochranu komponentov. potom  buď reštart, alebo čakať 5 min, kým sa sám spustí. Proste otras keď idem krátke trasy a nepripojím kábel, lebo blokne i hudbu, kúrenie nevidím, nič proste. ja si osobne myslím, že tam bude niečo s BT modulom, ale už som po záruke, tak to už je jedno. Bez tak to za 4 roky nedokázali dať dokopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš rok do záruky a máš problémy rieš to. im strašne dlho trvá niečo vyriešiť. Ak nemáš problémy, kašli na to a neaktualizuj, lebo nikdy nevieš ako ti to rozhasia :) Mne by stačil jeden funkčný soft s ktorým to nebude blbnúť vôbec.

Ako žena sa sťažuje, že sa jej suzuki nespáruje, ale mne u nej vždy wireless na 1. ja si skôr myslím, že ona zabúda zapnúť BT, wifi (oba podmienka tam), lebo mne jej príde stabilný systém. V škode sú fajn také prkotiny, že zoberte si telefón, nezabudnite ho v aute hlásenie, atď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prof. Birkermaier děkuji za odkaz, ale s tímto asi do AS dojít nemohu a sám se do toho pouštět určitě nebudu.

 

@csabac též děkuji, porovnával jsem tady daná fota SW a HW a já mám jiné číslo zařízení. V tom bude asi hlavní problém - již stará a neaktualizovatelné.

Doporučení do AS z MB bylo tovární nastavení, což proběhlo a nyní vidím v prostředí i nějaké změny při stejném SW i HW, tak jsem z toho jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sluzobny sifon a ten chytal hned a velmi rychlo. s android autom mi dlhsie trvalo nez som to rozchodil ba co viac pri sifone google nezrusil moznost hlasoveho zadavania a napr pri waze je tam normalne pri klavesnici ikonka mikrofonu a na tu ked clovek klikne tak mu hned najde destinaciu lebo je to akoby naparovane na to iste vyhladavanie ako keby to clovek robi cez letefon. Pri AA google zakazal hlasove vyhladavanie pri waze a samizda nejde ani na GMAPS. Pri GMAPS samizda mikrofon ostal ale nerozumie reci mojho kmena. Cez volant to pri AA samozrejme tiez nejde lebo opat nerozumie reci mojho kmena. AA mi niekedy aj seka kdezto sifon samizda vobec. samozrejme bezdrat obcas vypadne na dialnici napriklad ked tam maju dake rusicky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...